Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et
#1
WinLogOnView programı özellikle bilgisayarını kimlerin ne zaman kullandığını merak edenler ve güvenlik amacıyla giriş çıkışları takip etmesi gerekenler için büyük bir kolaylık sağlayabilecek uygulamalardan bir tanesi. Programın temel işlevi hangi kullanıcının ne zaman bilgisayarınıza giriş yaptığını ve çıkış yaptığını takip etmek ve size bir rapor halinde sunmak.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program aynı zamanda sadece yerel bilgisayarınızın değil uzaktaki bağlı olduğunuz bilgisayarların da giriş ve çıkışlarını gözlemleyebiliyor. Böylece ağ yöneticilerinin ve sistem güvenliği uzmanlarının da deneyebilecekleri arasında yer alıyor. Şirketlerde veri hırsızlıklarının genellikle olmadık zamanlarda çalışanlar tarafından gerçekleştirildiği bilindiğinden dolayı hızlıca kim ne zaman giriş ve çıkış yapmış WinLogOnView sayesinde takip edebilirsiniz.

Programın raporlarda sunduğu bilgiler arasında giriş ve çıkış yapan kullanıcının ID bilgisi, mevcut girişli kullanıcının kullanıcı adı, domain ve bilgisayar isimleri ile bilgisayarın ne kadar süre girişli kaldığı bilgisi yer alıyor. Eğer vakitsiz zamanlarda bilgisayarınıza giriş yapıldığını ve kurcalandığını düşünüyorsanız kullanmayı unutmayın. Uygulama Windows XP'de maalesef çalışmamakta.

http://www.tamindir.com/winlogonview/

www.deccal.org
www.deccal.org


Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Programa Serial İle Giriş Yapımı :) (vb2010) Mentalistler 2 737 22-02-2014, Saat: 02:58
Son Yorum: HackLoJeN
Anahtar Kelimeler

WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et indir, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Videosu, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Online izle, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Bedava indir, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Yükle, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Hakkında, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Nedir, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Free indir, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Oyunu, WinLogOnView - PC Giriş Çıkışları Takip Et Download


1 Ziyaretçi