Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma
#1
Merhaba arkadaşlar, akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulaması olan WhatsApp'ı hepimiz bilmekteyizdir elbet. Muhtemelen aklımızın ucundan da geçmiştir ki, acaba WhatsApp hacklenir mi diye. Sistemi müsait midir? Serverına dalabilir miyiz hocam? Abeey sevdiğim kızın mesajlarını okumak istiyom ben yaa! Türevinde vs vs. Hatta bırakın düşünmeyi, içimizde Google'a "WhatsApp Hack" yazıp aratmayan var mıdır? Ne yazık ki evdeki hesap çarşıya uymaz ve bulduğumuz ancak Rat, Keylogger programları, Survey tamamlamamızı isteyen virüsleri buluruz. Onun içün, WhatsApp'ın çalışma tarzını epeyce öğrenmek gereklidir. Ben de elimden geldiğince araştırma yaparak bir kaç faideli bilgi topladım ki bunların hiçbiri WhatsApp hack ile ilgili değildi. Hack ile ilgili bağlantı bir anda kafama tak etti ve kendi kendime "olur mu olur" dedim. Bir ihtimal denedim ve mutlu sona ulaştım. Şimdi işin hikaye kısmını bitirip teknik kısma geçelim arkadaşlar.
Şu an bu satırları okırken aklınızda 2 şey vardır; "Nasıl oluyor ki bunun mantığı nedir" ile "Hadi lan indirme linki nerde virüstotal koymamışsa ihbar edeyim" eğer 2. Kafadansanız klavyenizin ctrl ve V tuşlarına basmanızı şiddetle tavsiye ederim. Mantığı şöyledir;Bir cihaza WhatsApp kurduğunuz zaman sadece tek bir cihaza kurmanıza izin veriyor. Diyelim ki WhatsApp 'a kaydoldunuz. O anki telefon numaranız ile telefonunuzun MAC adresi ilişkilendiriliyor. Ve ve ve konumuzun temel taşı da zaten MAC adresi üzerine kuruludur. Size ufak da ondan bahsedeyim; Media Access Control demektir yani Ortam Erişim Kontrolü. MAC adresi yereldir ve donanımla alakalıdır. Velhasıl kelâm, başka bir cihaza WhatsApp yüklediğinizde yine aynı telefon numaranızı girip aktive ettiğinizde, eski telefondaki WhatsApp'ın artık açılmadığını, cihazın değiştiğini belirtmekte olduğunu görürsünüz çünkü MAC adresi de değişmiştir. Peki, ya 2 tane cihazın MAC adresi aynı olsa ne olurdu hiç düşündünüz mü? İşte o zaman telefon numaranızı yazdığınızda doğrulamayı es geçerdiniz. Farklı cihazlarda aynanda 2 oturum. Dahice değil mi?
İyi, güzel, hoş da bütün bunlar nasıl olacak, neye ihtiyacımız var, herkes yapabilir mi? İşin 'içindekiler' kısmını anlatacak olursak; (Bu kısımda akıl, telefon, PC yazmak çok itici oluyor)

EMEĞE SAYGI BEYLER 1 BEĞENİYİ ÇOK GÖRMEYİN SAYGILARIMLA

Hide Post
#2
eferin güzel çalmışsın, eline sağlık exciting
Kötü bir söz gibi düştük dillere, Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok..
Skype: Mr.F92
Beğenenler:
#3
Eline saglik guzel bilgi.
Beğenenler:
#4
Eline Saglik ancak alıntı paylaşım yaparken kaynağı belirtmen daha iyi olacaktır sende emeğe saygı duymalisin. exciting
Beğenenler:
#5
(08-01-2016, Saat: 14:16)RealWest Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline Saglik ancak alıntı paylaşım yaparken kaynağı belirtmen daha iyi olacaktır sende emeğe saygı duymalisin. exciting

Aynen öyle olması gerekti özür dilerim cyberizm Ailesinden
Beğenenler:
#6
tesekkür ederim
Beğenenler:
#7
güzel yazı olmuş ellerine saglık
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma indir, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Videosu, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Online izle, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Bedava indir, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Yükle, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Hakkında, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Nedir, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Free indir, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Oyunu, WhatsappHedef kişinin Mesajlarını Okuma Download


1 Ziyaretçi