Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Tasarım Proğramı
#1
Selamünaleyküm Cyberizm Ailesi

Bu Konu İlk Paylaşımım Umarım İşinize Yarar

Web Tasarlamada İşinize Yarayacak Çok Güzel Bir Proğram Kodlamalarda Size Yardım Edicek 1 Saatte Yaptığınız Tasarımları Bu Proğramla 30 Dk Da Yapacaksınız Oldukça Kolay Bir Proğram İnşallah İşinize Yarar

www.deccal.org

Hide Post
Beğenenler: cyber42 , BYHAKLİRT
#2
Teşekkürler
Beğenenler:
#3
www.deccal.org

Sublime Text, programının ismini ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Stabil çalışabilen eski bir sürüme sahip olmasına karşın son çıkardığı Sublime Text 2 Beta sürümüyle web programcıların, web masterların ilgi odağı olmayı başardı. Bir çok gelişmiş metin editöründe parça parça bulunan bir dizi özelliği ücretsiz olarak tek çatı altında sunması sayesinde kısa sürede kullanıcı kitlesini arttırdı. Hergün sitesini ziyaret ederek geliştirmeleri izleyebilir ve sorunsuz şekilde güncel versiyona programınızı aktarabilirsiniz. Program aslında ücretli olmasına karşın kayıt olmadan ücretsiz şekilde tüm özelliklerini kullanabilmektesiniz. Bu hızlı büyümesini devam ettirirse yakın zamanda tamamen ücretli olma olasılığı yüksek olan programı kesinlikle indirip arşivinize atmanızı öneriyorum.

Genel Özellikleri:

Sade, basit bir arayüz.
Aynı anda ekranı birden çok parçaya bölerek tüm dosyalarda aynı anda çalışabilme imkanı.
Yazdığınız kod satırının önizlemesini görebilme.
Tam ekran modu. Monitörünüzdeki tüm pikselleri kullanmanız için.
Kod Renklendirme: Program standart olarak yoğun kullanılan tüm dilleri tanımakta ve renklendirme işlevini otomatik gerçekleştirmektedir. Renk seçimleride çok güzel ayrıca belirtelim. C, C++, C#, CSS, D, Erlang, HTML, Groovy, Haskell, HTML, Java, JavaScript, LaTeX, Lisp, Lua, Markdown, Matlab, OCaml, Perl, PHP, Python, R, Ruby, SQL, TCL, Textile, XML ve burada sayamadığımız diğer dilleri tanımaktadır.
Otomatik kaydetme. Bu sayede yazdığınız kodlar güvenle saklanmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda son kayıt olan dosyanız yüklenmektedir.
Zengin biçimlendirme, yazdığınız programlama diline bağlı olarak otomatik tamamlama özelliği.
RegEX kullanarak kod blokları arasında arama yapabilme.
Çoklu seçim yapabilme. Birden çok satırı aynı anda seçme işlevi.
Yazım Denetimi yapabilme.
Dosyaları sadece görünür kısmını yükleme ve görünmeyen kısımlarını sadece ekran içine girdiğinizde yükleme. Asenkronizasyon yükleme.
Macro, Kod blokları, son yazılan işlevi tekrarlama gibi ek özellikler.
Phyton eklentisi ile zengin API sistemi.
NOT: Programı indirip ücretsiz olarak kayıt olmadan kullanma imkanı vermektedir. Beğendiyseniz ve üreticisine destek olmak isterseniz ücretini ödeyerek lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

İndirme Linkleri =>

tamindir.com/sublime-text/

gezginler.net/indir/sublime-text-2.html
Beğenenler: G3ZG4N
#4
hepsi var.
Beğenenler:
#5
Web tasarım programı diye birşey yok, web tasarım ide'si var. kiss Paylaşım için thanks. Şubatta web tasarım kursum başlıyo benimde alternatifleri bulmam lazımdı. kiss
Beğenenler:
#6
adamsın kiss
Beğenenler:
#7
Adamsın
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Web Tasarım Proğramı indir, Web Tasarım Proğramı Videosu, Web Tasarım Proğramı Online izle, Web Tasarım Proğramı Bedava indir, Web Tasarım Proğramı Yükle, Web Tasarım Proğramı Hakkında, Web Tasarım Proğramı Nedir, Web Tasarım Proğramı Free indir, Web Tasarım Proğramı Oyunu, Web Tasarım Proğramı Download


1 Ziyaretçi