Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme
#1
Günümüzde ve özellikle ülkemizde mobil data kullanım oranı gün geçtikçe artmaktadır. Kullanıcılar hem telefonlarından hem tabletlerinden ve diğer mobil cihazlarından web sitelerini ziyaret etmektedir. Dolayısıyla bu web sitelerin mobil cihazlarla uyumlu olması bir ekstra olmaktan çıkmış artık zorunluluk haline gelmiştir. Bu dersimizde bir web sitenin mobil versiyonuna(iPhone ve iPad için) .htaccess ile yönlendirmesini öğreneceğiz.

iPhone için :
PHP Kod:
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} .*iPhone.*
RewriteRule ^index.htmlhttp://iphone.mydomain.com [L] 

iPad için :
PHP Kod:
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} .*iPad.*
RewriteRule ^index.htmlhttp://ipad.mydomain.com [L] 
NOT:iPad'ler büyük ekrana sahip olduğu için çoğu zaman web sitenizin iPad versiyonuna gerek yoktur.

İyi çalışmalar...
Beğenenler:
#2
Eline Sağlık kiss
Beğenenler:
#3
Eline Sağlık
Beğenenler:
#4
eline sağlık ama zaten bu eklenti butun sitelerin pluginlerinde mevcut ordan etkinleştirebilirler. mobil sürümü aynen cyberizm gibi.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme indir, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Videosu, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Online izle, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Bedava indir, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Yükle, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Hakkında, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Nedir, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Free indir, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Oyunu, Web Sitemizi iPhone ve iPad Sürümlerine Yönlendirme Download


1 Ziyaretçi