Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek
#1
Arkadaşlar bu konuda size usb portunuzu nasıl ethernet girişinizi nasıl ethernet girişine çevireceğinizi anlatacağım. Şimdi bu nereden çıktı derseniz kendi başıma geldi masaüstü bilgisayarımın ethernet girişi okumuyordu. Bende tamirciye götürdüm ethernet kartı değişcek dedi. Kart dahil işçilik falan bi fiyat çıkardı. Bende eve gittim bu konuda biraz araştırma yaptım şimdi size daha az maliyetli bir şekilde bunu nasıl yapabilirsiniz onu anlatacağım.
Aslında çok basit bir şey işimizi sadece bir tane aparat görecek.


www.deccal.org


Evet aparatımız bu. Bunu herhangi bir USB okuyucunuza takıp ethernet girişi olarak kullanabilirsiniz. Ancak bundan önce satın aldığınız zaman içinden çıkan kurulum diskini bilgisayara kurmanız lazım.


www.deccal.orgEğer usb portunuz az ise ve birinin boşa gittiğini düşünüyorsanız internette aşağıdaki modellerden de var. Ayrıcaçok pahalı bir şeyde değil 10 ile 20 TL arasında fiyatları değişiyor.


www.deccal.org

İyi günler...
Beğenenler: OrJiNaL
#2
eline saglik exciting
Kötü bir söz gibi düştük dillere, Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok..
Skype: Mr.F92
Beğenenler:
#3
Teşekkürler exciting
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek indir, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Videosu, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Online izle, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Bedava indir, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Yükle, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Hakkında, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Nedir, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Free indir, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Oyunu, USB Portu Ethernet Girişine Çevirmek Download


1 Ziyaretçi