Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı
#1
Merhaba arkadaşlar ben KingSkrupellos nette gezinirken USB’lere dosya yazmasını engelleme ve şifreleme programı buldum hemen sizinle paylaşıyım dedim. Dizüstü bilgisayarınızı ofis, ev, kafe, kütüphane gibi çeşitli ortamlarda çok amaçlı olarak kullanıyor olabilirsiniz. Bilgisayarınızda gizli ve önemli bilgiler bulunuyorsa ve bu dosyaların başkalarının eline geçmesi tehlike arz ediyorsa elbette dosyalarınızın çeşitli yöntemlerle ele geçirilmesini önlemek isteyeceksiniz. Bilgisayarınızın başından kısa süreler için ayrıldığınızda önemli verileriniz USB bellekler aracılığıyla ele geçirilebilir. Bilgisayarınızı arkadaşlarınıza geçici olarak kullanmaları için veriyorsanız USB bellek ve harici diskler ile sisteminize virüs bulaşmasını engellemeniz de gerekebilir. Bu ve benzeri tehditlerden korunmanın yöntemi USB belleklere dosya kopyalanmasını engellemek gibi görünüyor. Removable Access Tool adlı ücretsiz yazılım ile Windows işletim sistemlerinde USB belleklere dosya kopyalanmasını engellemek mümkün. Araç USB belleklere veri yazılmasını engelleyebildiği gibi USB belleklerdeki dosyaların okunmasını da önleyebiliyor. Removable Access Tool ile USB belleklere dosya kopyalanmasını engellemek oldukça kolay. Kuruluma ihtiyaç duymayan aracı çalıştırdığınızda minimalistik ve sade bir pencere ile karşılaşacaksınız. Yazılım arayüzünde üç adet seçenek yer alıyor. “Allow Read & Write (Default)” seçeneği ile USB bellekler sistemde sorunsuzca tanımlanıyor ve veri aktarımı yapabiliyor. “Allow Read Only” seçeneği USB belleklere dosya kopyalanmasını engelliyor ama bellekteki dosyalara erişilebiliyor. “Disable USB Disks Detection” seçeneği ise USB belleklerin sistem tarafından algılanmasını önlüyor; yani bu seçenek ile USB belleklere veri yazılmasının ve bellekteki dosyalara erişilmesinin önüne geçilebiliyor. Eğer herhangi bir kişinin programı kullanarak yaptığınız engellemeleri kaldıracağını düşünüyorsanız programdaki parola koruması özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu özelliğe erişmek için “Options” menüsündeki “Change Password” seçeneğine tıklayın ve bir parola belirleyin.Ücretsiz olan ve kuruluma ihtiyaç duymayan Removable Access Tool aracını Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanabileceğinizi belirtelim.
Programın Orjinal Sayfası
Kod:
http://www.sordum.org/8104/ratool-v1-0-removable-access-tool/
Alternatif İndirme Linki =>
Kod:
http://www.dosya.tc/server33/Xrnk43/Ratool-KingSkrupellos.zip.html
Programın resimlerini kendi bilgisayarımdan hemen çekiyim sizlere de gösteriyim ben çok beğendim birde kendim dosyayı upload ediyim, bazılarınız alıntı yaptın demesin, çünkü bunları kendim yazıyorum. KingSkrupellos. Emeğe Saygı.
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org


Beğenenler:
#2
eline sağlık, bunun zararı olmaz dimi kiss
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal Ağlar Programı Atmosfer 50 3,918 12-11-2016, Saat: 15:08
Son Yorum: Perseusxc
  Deccal Özel CMD Programı SheelWe 6 139 08-11-2016, Saat: 22:32
Son Yorum: SheelWe
  Sesli Metin Okuma Programı TearsFears 78 4,651 07-11-2016, Saat: 19:59
Son Yorum: BordoKlavyeli
  BackLink Plus + Programı KingSkrupellos 8 1,194 31-08-2015, Saat: 17:36
Son Yorum: CoderSoldier
  VirtualBox - 1 PC'de XP,Win7,Win8,Macosx,Linux Çalıştırma Programı KingSkrupellos 1 880 08-08-2015, Saat: 08:12
Son Yorum: FEDERIKO
Anahtar Kelimeler

USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı indir, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Videosu, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Online izle, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Bedava indir, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Yükle, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Hakkında, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Nedir, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Free indir, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Oyunu, USB Belleklere Dosya Yazılmasını Engelleme Programı Download


1 Ziyaretçi