Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır
#1
Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır!

Popüler Linux dağıtımı Ubuntu'nun en son sürümü, bu yeniliklerle beraber hizmete sunuldu!

www.deccal.org

Ubuntu'nun son sürümü Ubuntu 13.10 "Saucy Salamander" Canonical tarafından resmi olarak indirmeye sunuldu. Raring Ringtail'e kıyasla arayüzde birkaç değişiklikle gelen yeni sürüm, işletim sisteminin dahili bölümlerinde önemli yenilikler yapıyor.

Uygulamaları ve dosyaları hızla bulmanızı sağlayan Unity Dash, artık Smart Scopes işlevi sayesinde web sitelerini de aramanıza izin veriyor. Bu sayede örneğin müzik "lensindeyken" bir şarkı ismi yazıp Soundcloud'u aratabiliyorsunuz. Bunun yanında Dash'taki sonuçları uygulamalar, grafikler, haberler, sosyal, web, dosyalar ve klasörler gibi kategorilere göre filtreleyebiliyorsunuz. Dash'a eklenen yeni Friends Scope ise sosyal ağ hesaplarınıza hızla ulaşmanıza, son güncellemeler arasında dolaşmanıza ve mesaj yollamanıza izin veriyor.

Ubuntu 13.10, Linux için sunulan en iyi ofis paketlerinden ile geliyor. LibreOffice 4.0, yeni modern sunu şablonları ve Ubuntu'nun entegre menü çubuğu için destek sunuyor.

Linux çekirdeğini 3.8.0.27'den 3.11.0.4'e yükselten Ubuntu 13.10, resmi indirme sayfası üzerinden indirilebiliyor.


UbuntuYu Indirmek Icin Tikla
Beğenenler:
#2
bende daha eski sürümü mevcut yüklemem lazım exciting ellerine sağlık
Beğenenler:
#3
Ellerine Saglık Paylaşım İçin ;)
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır indir, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Videosu, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Online izle, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Bedava indir, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Yükle, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Hakkında, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Nedir, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Free indir, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Oyunu, Ubuntu 13.10 bu yeniliklerle indirmeye hazır Download


1 Ziyaretçi