Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkçemiz Turkche'leşmesin !
#1
DİLİNE SAHİP ÇIK TÜRKİYE...

www.deccal.org

www.deccal.org

www.deccal.org

www.deccal.org

www.deccal.org

www.deccal.org

Gün geçtikçe körelen ve internet dünyasında Türkçe okuma ve yazma kavramını kaybediyoruz, bu konuda yeni gelen nesile bir çok konuda yanlış yönlendirmeler ve özendirmeler yapılarak farklı bakış açıları yaratılmaya çalışılıyor. Genç neslin kendilerine verilen öğretileri doru şekilde kullanmayışı bakın nasıl sonuçlar ortaya koyuyor. Dün ve Kültür anlamında dünya zengini olan bir Ülke'de Türkiye'de yaşıyorsunuz. Ancak kısa mesaj servislerini, internet dünyasını ve dahası günlük yaşantı alanlarımızı dahi TÜRKÇE dil kavramını ve kurallarını kendimizce deforme ederek doğru şekilde öğrenilmesini engelliyor be kişilerinyanlış yönlenmesine neden oluyorsunuz.

Yazdığınız bir "Ewet" in aslında bir gencik aklında farklı bir uyanışa neden olduğunu ve onu Türkçe dilinden uzaklaştırarak daha yatkın olan dünya dili İngilizce'ye özendirmeye ve kendi dilinizi öldürmeye çalıştığınızını hiç düşündünüz mü? Küçük büyük bir çok insan Türkçe kavramları doğru şekilde kullanmayarak diline be kültürüne ihanet ettiğini ve gelicek nesillere nasıl bir dil bıraktığını hiç düşünmeden hareket ediyorlar.

Onlar sizin çocuklarınız, onlar sizin yarınlarınız ve onların yarınları ise bizim geleceğimiz, şimdi bir hareket başlatıyoruz. Diline ve Dinine sahip çık. Her ne olursa olsun hangi ortamda olursa olsun Türkçe karakterleri doğru kullanmayanları, dinine hakaret eden yada buna teşebbüs edenleri toplumsal olarak kendimizden uzaklaştırarak cezanlandırıyoruz. Onların doğru şekilde dili, dini ve kültürü korumaya sevkedicek şekilde hareket ediyoruz. Hır gür çıkarmadan, terbiyesiz ve ahlaksızca ithamlarda bulunmadan, uygar, yapıcı ve yönlendirici uyarılar ile onları doğruya sevkediyoruz.


DİLİNE SAHİP ÇIK TÜRKİYE...
Beğenenler: '[D3F@C4R]
#2
HARİKA BİR YAZIM DOSTUM ELLERİNE SAĞLIK
En büyük acizlik,kendinden başkası gibi görünmektir.
Beğenenler:
#3
Önemli Deil.Lütfen Herkes Türkçemizi Düzgün Yazsın.
Beğenenler:
#4
Süpersin Kardeşim Diğer Dilleri de Bilelim Fakat Türkçe'mizi Doğru Kullanalım exciting
+10 exciting)
Beğenenler:
#5
Bu aralar çok olan bir sorun bu herkes kısaltma kullanıyor ilerde Türkçe kalkar gibi.
Beğenenler:
#6
teşekkürler
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#7
Teşekürler...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Türkçemiz Turkche'leşmesin ! indir, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Videosu, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Online izle, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Bedava indir, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Yükle, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Hakkında, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Nedir, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Free indir, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Oyunu, Türkçemiz Turkche'leşmesin ! Download


1 Ziyaretçi