Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI!
#1
TÜRK ASKERİ JETİ’nin U F O ’yla İT DALAŞI!..


Türk Hava Kuvvetleri’ne Ait F-5 Savaş Uçağı ve Askeri Helikopter U F O Avında Fotoğraflandı!..


Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı zeki yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından fotoğraflanarak veya filme alınarak belgelenmektedir.
Gerçekte, her ülke askeri ve sivil resmi makamları UFO’lara ilişkin gizli soruşturmalar ve araştırmalar yürütmelerine rağmen, benzer şekilde bütün resmi raporlar ve bulgular gizlilik perdesine büründürülmektedir.
Bu kez Türkiye’de ilk defa, askeri ve resmi bir yakın karşılaşma UFO olayı, bir vatandaşımız tarafından fotoğraflanmış ve belgelenmiştir. Olay; 22 Nisan 2014 Salı günü saat 13:30 sularında Seferihisar’ın Doğanbey bölgesinde gerçekleşmiştir.. O gün, Seferihisar Doğanbey bölgesinde hazineye ait arazi tespiti ve fotoğraflaması yapan İzmir Maliyesi Milli Emlak bölümünde görevli memur Metin Mehmet Kaya bey, biranda ortaya çıkan ve süratli ve ani manevralar yapan F-5 savaş uçakları ile bir askeri helikopteri UFO’yla aynı karede 7-8 ayrı fotoğrafla görüntülemeyi başarmıştır…Yaşanan bu çok önemli olay sırasında çekilen bu olağanüstü fotoğraflarda, metalik cismi bir UFO’nun F-5 savaş uçağı ve askeri helikopter tarafından kovalandığı net bir biçimde görülmektedir..
Önümüzdeki dönemde UFO gözlemlerinin tüm dünyada ve Türkiye’de ciddi bir şekilde artmaya devam edeceğini ve artık tüm dünya askeri ve sivil resmi yetkililerinin bu konuda gizlenen gerçekleri açıklamak zorunda kalacaklarını öngörmekteyiz..
İnanıyoruz ki, UFO gerçeğinin dünyaya açıklanması, dünya tarihinde benzeri görülmemiş, yepyeni bir çağın başlangıç noktasını oluşturacaktır. Bu açıklama aynı zamanda tüm insanlığı yeni bir barış ve kardeşlik ruhu ile biraraya getirerek, insanoğlunu gezgenler arası iletişim ve bilgelik devrine taşıyacak yeni bir süreci başlatacaktır.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nden bu son derece kritik misyonu insanlık adına üstlenmesini ve bu konuyla ilgili gizlenen resmi raporları halkın bilgisine sunmalarını bekliyoruz..
Kamuoyuna önemle arz ederiz…
Saygılarımızla

www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org

Kaynak : http://siriusufo.org/
Beğenenler:
#2
İp var orda
Beğenenler:
#3
Bi ara çok ilgileniyordum bu UFO'larla kiss
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yavuz Sultan Selim 3. Köprü Türk Milletinin Hizmetine Sunuldu ! KingSkrupellos 1 73 27-08-2016, Saat: 09:38
Son Yorum: H4Sec
  Türk Telekom'dan Ücretsiz Wifi KingSkrupellos 0 72 02-08-2016, Saat: 22:38
Son Yorum: KingSkrupellos
  Türk Silahlı Kuvvetlerinden Darbe Açıklaması / Fetöcüler Temizlenecek KingSkrupellos 0 133 19-07-2016, Saat: 15:46
Son Yorum: KingSkrupellos
  Türk Silahlı Kuvvetlerinden Pkk ve İşid'e Ağır Darbe ! KingSkrupellos 1 92 04-07-2016, Saat: 14:37
Son Yorum: JOYGAL
  Twitter'in Güvenlik Açığını 2 Türk Öğrenci Kapattı ByMuh4mm3d 11 500 29-12-2015, Saat: 00:59
Son Yorum: P4N
Anahtar Kelimeler

TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! indir, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Videosu, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Online izle, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Bedava indir, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Yükle, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Hakkında, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Nedir, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Free indir, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Oyunu, TÜRK ASKERİ JETİ’nin UFO’yla İT DALAŞI! Download


1 Ziyaretçi