Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin !
#1
Artık şarj aletlerine gerek kalmayacak bir teknoloji geliştirildi."Şarjım bitmek üzere hemen şarja takmam gerek"dediğimiz olmuştur.

Ya Şarj etmek için Elektriğiniz yoksa veya Şarj Aleti yanınızda değilse O zaman Ne Yapacaksınız?Ya Şarj etmek için Elektriğiniz yoksa veya Şarj Aleti yanınızda değilse O zaman Ne Yapacaksınız?

Tabi ki şarj edemeyeceksiniz telefonunuzu ve moraliniz bozulacak.Bu teknolojiyle akıllı telefonlarınızın şarjı hiç bitmeyecek!Cep telefonunuzun şarjı sürekli dolu kalacak ve şarj bitme sıkıntısı ortadan kalkmış olacak bu teknolojiyle.

Diyelim ki; Seyahat etmek için bir yere gittiniz belli bir müddetten sonra şarjınız bitti.Gittiğiniz yerde de elektrik yok.Çoğumuzun başına gelmiştir.Bu arada anneniz veya yakınınız defalarca arıyor size ulaşamıyor.Hem arayan kişi sizin şarjınızın bittiğinden haberi olmaz hemde çok sinirlenir veya endişelenecek."Telefonu niye kapalı" diye.Halbuki bilmiyor sizin şarjınızın bittiğinden.İşte bu durumlar vb.için üretilen bu teknoloji yardımınıza koşuyor.

Işık enerjisini elektriğe çevirebilen sistemle donatılmış kılıf sayesinde artık cep telefonlarımızı bu kılıfı taktığımızda cep telefonumuz sürekli şarj olacak.Işık enerjisini elektriğe çevirebilen sistemle donatılmış kılıf sayesinde artık cep telefonlarımızı bu kılıfı taktığımızda cep telefonumuz sürekli şarj olacak.
www.deccal.org
Bu kılıfın çalışma prensibi ise,ortamdaki gün ışığı ve suni ışık olması yeterli olacak.Wysips teknoloji adının verildiği bu teknoloji ile "cep telefonumun şarjı bitti" gibi sıkıntıları ortadan kaldıracak gibi görünüyor.Önümüzdeki yılın başlarında yani 2014’te kullanıcılara kullanıma girmesi bekleniyor.

Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sistemin çalışma şekli şöylebig_smileistemin çalışmasını sağlayan kristaller bulunuyor.İlk denemede 10 dakika ışığa bırakılmasıyla bataryanın ömrünü dört kat uzatmış oldu.Fransız üreticilerinden olan SunPartner Group,bu dört kat uzatmış oldukları neticeyi daha fazla geliştirmek için çalışıyor.Üreticilerin kullandıkları yöntem ise,ince bir fotovoltaik kristal katman kullanıyorlar.Şeffaf şekilde olan bu katman böylece bütün yüzeyi enerji kaynağıyla dolduruyor.Işıktan alınan enerji elektriğe dönüştürüldükten sonra direk şarj ünitesine depolanıyor ve aynı prize takılmış gibi şarj ediyor.

Enerjinin ekran çözünürlüğünü de etkilemeyeceği ifade ediliyor.Bu sadece hem cep telefonu ışık enerjisi ile şarjı doluyor hemde ekran çözünürlüğü de etkilenmiyor.Bu en önemli iki özelliği ile dikkat çekiyor.

Cyberizm Tim adına LuckMania tarafından hazırlanmıştır.

Artık şarj aletlerine gerek kalmayacak bir teknoloji geliştirildi."Şarjım bitmek üzere hemen şarja takmam gerek"dediğimiz olmuştur.
Beğenenler: YellowBlack
#2
eline saglık :=)) pardon klavyene saglık :=))

olumsuz ?
Beğenenler:
#3
Emeğinize sağlık, kim bilir ne kadar olucak bu kılıf..
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Telefonu Elektiriksiz Şarz Edin İmperial 21 2,738 19-08-2015, Saat: 22:25
Son Yorum: SANCAK
Anahtar Kelimeler

Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! indir, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Videosu, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Online izle, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Bedava indir, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Yükle, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Hakkında, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Nedir, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Free indir, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Oyunu, Telefonunuzu Işıkla Şarj Edin ! Download


1 Ziyaretçi