Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları
#1
Merhaba ben KingSkrupellos. Bugün size kendi seçtiğim 11 adet IP gizleme ve değiştirme programlarını göstericem. Programların genel özellikleri, kimliğinizi gizleyerek sörf yapabilir, IP adresinizi değiştirebilir, tüm çevrimiçi aktivitenizi şifreleyerek kişisel bilgilerinizi hırsızlardan koruyabilir. Bu programlar sayesinde forumlardan banlanmaz ya da sitelerden engellenmezsiniz. Gerçek ip adresinizi göstermeksizin sitelere güvenli gezinti sağlayabilirsiniz. Sizi Dünyanın farklı bir yerinde gösterir. Proxy kullanarak Ip değiştirir ve siz çok rahat internette gezinebilirsiniz.
___________________________________________________________
REAL HİDE İP
Real Hide IP programı, IP adresinizi tümüyle gizlemenizi sağlar.
Web sitelerini her ziyaret edişinizde IP adresiniz görünür. çoğu web sitesi ve hackerlar ev adreslerinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi görüntülemek için IP adresinizi kullanır. Bu yazılım sayesinde isimsiz şekilde, IP adresinizi gizli tutarak web sitelerinde gezebilirsiniz. böylece kişisel bilgilerinizi hackerlardan korumuş olursunuz ve çevrimiçi aktivitelerinizin tam şifrelenmesini sağlarsınız. Ayrıca bunların tümünü tek butona tıklayarak yapmanız mümkündür.
Başlıca özellikleri:
• Gerçek IP adresinizi gizleyin: Gerçek IP’nizin gizlenmesi için farklı ülkeden sahte IP adresleri atanır.
• Web’de isimsiz şekilde gezinti: Sahte IP ile istediğiniz zaman istediğiniz web sitelerinde gezebilirsiniz.
• Kimliğinizi hackerlardan koruyun: Sahte IP ile kimlik hırsızlarına karşı kendinizi koruyun.
• Forumlardan ya da kıstıtlanan web sitelerinden yasaklanmanızın önüne geçin: Bu program sayesinde girişinizi yasaklayan bloglara, forumlara ve web sitelerine erişebilirsiniz.
• Web sitelerin, sizin çevrimiçi aktivitelerinizi izlemesini önler: Sahte IP’niz sayesinde web siteleri tarafından izlenmeniz önlenir.

www.deccal.org
İndir : http://www.tamindir.com/real-hide-ip/
Orijinal Sitesi : http://www.real-hide-ip.com/
____________________________________________________________
FREE HIDE IP
Free Hide IP, internet üzerinde gezerken IP adresinizi gizleyebileceğiniz ve kimlik bilgilerinizin başkasının eline geçmesinden endişe etmeden özgürce internetin tadını çıkarabileceğiniz bir internet gizliliği koruma programıdır.
Günümüzde oldukça gündemde olan konular arasında yer alan kimlik hırsızlığı ve hack gibi eylemlerden kaçınmak için en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacak olan Free Hide IP ile internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak dolaşabileceksiniz.
Çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve başkaları tarafından izlenmediğinizden emin olmak için kullanabileceğiniz program yardımıyla, IP adresinizi istediğiniz şekilde gizleyebilirsiniz.
Oldukça sade ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan program yardımıyla tek bir tuşa basarak kimliğinizi gizlemek sizin elinizde. Hatta ülke sınırlaması nedeniyle giriş yapamadığınız web sitelerine erişim sağlamak için o ülkeye ait bir IP adresini bile kullanabilirsiniz.
Özellikle çevrimiçi gizliliğe ve güvenliğe önem veren kullanıcıların Free Hide IP'yi mutlaka denemesini öneriyorum.

www.deccal.org
İndir : http://www.tamindir.com/free-hide-ip/
Orijinal Sitesi : http://www.free-hideip.com/
__________________________________________________________
HIDE ALL IP
Günümüzde gittikçe artan bir tehdit olan kişisel bilgi hırsızlığını önlemek istiyorsanız Hide ALL IP size oldukça yardımcı olacak bir IP gizleme programıdır.
Programın temel amacı IP adresinizi farklı bir konumdan internete erişiyormuş gibi saklayabilmektir. Hide ALL IP IP saklama işlemini oldukça kolay gerçekleştirebilmektedir. "Connect" tuşuna tıklayarak IP adresinizi gerçek IP adresiniz ile alakalı olmayacak bir şekilde gösterebilirsiniz.
Bu işlem dış kaynakların coğrafi konumunuzu ve kişisel bilgilerinizi ele veren bilgilere erişmesini önlemektedir. Böylece kişisel bilgi güvenliği ve hacker korumasına sahip olan bilgisayarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Hide ALL IP size anonim gezinti yapma imkanı sunarak forumların, blogların, haber sitelerinin veya benzeri servislerin kişisel bilgilerinizi elde etmesine engel olur.
Program çevrimiçi oyunlarda da hesap detaylarınızı girerken size ek koruma sunar. Sıkça yaşanan kayıt bilgileri hırsızlığını yine bu yol ile önleyebilirsiniz. Program ile anlık mesajlaşma programlarında veya Facebook, Twitter gibi sosyal medya hizmetlerinde kullandığınız hesaplarınızın güvenliğiini büyük ölçüde arttırabilirsiniz.

www.deccal.org
İndir : http://www.tamindir.com/hide-all-ip/
Orijinal Sitesi : http://www.hideallip.com/
_________________________________________________________
HIDE IP SPEED
Hide IP Speed internet üzerinde gezinirken kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak ve IP gizlemek için kullanabileceğiniz bir araçtır.
IP adresleri bilgisayarlarımıza özeldir ve internet gezinti alışkanlıklarımız ve bilgisayarımızın konumu gibi bilgilere erişilmesine olanak tanır. Bu adresler internet siteleri tarafından kullanılarak reklam gibi öğelerin tarafınıza iletilmesine sebep olur.
Bu durumu önleyebilmek için Proxy sunucuları kullanılmaktadır ve bu sunuculara bağlantı yapıldığında IP adresi gizlemek mümkün olmaktadır. Hide IP Speed ise bu işlemi kolay bir şekilde yapmanıza imkan tanır. Herhangi bir arayüzü olmayan programı sadece görev çubuğu üzerindeki simgesi aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.
Program IP adresinizi dünyanın farklı bir yerindeki bir IP adresi olarak göstermektedir. Böylece hakkınızda reklam bilgilerini toplanmasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca hackerların saldırılarından bu şekilde korunabilmek de mümkündür. Sonuçta internette gizli sörf yapmaya imkan tanınmaktadır.

Program sık olarak IP adresini değiştirme yeteneğine de sahiptir. İnternet üzerinde bölgesel kısıtlamalar uygulayan sitelere de bu yolla erişim yapabilirsiniz. [/color]
İndir : http://www.tamindir.com/hide-ip-speed/
Orijinal Sitesi : http://www.hide-ip-soft.com/
_________________________________________________________
MASK MY IP
Mask My IP, Ip adresinizin gizlenmesi için hazırlanmış bir online gizlilik ve güvenlik programıdır. Bu program ile ip adresinizi gizleyerek internette rahat bir şekilde sörf yapabilirsiniz.


www.deccal.org

İndir : http://www.mask-myip.com/download.html
Orijinal Sitesi : http://www.mask-myip.com/
________________________________________________________
HIDE MYASS
İnternette dijital kimliğinizi koruma altına alarak gezmek isterseniz Hide My Ass tam size göre. Hem kişisel bilgilerinizi korumak hem de erişimi engellenmiş sitelere girmek için kullanabileceğiniz servisle yasaklar ortadan kalkıyor.

Hide My Ass servisinden üye olmadan yararlanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken girmek istediğiniz sitenin adresini adres çubuğuna girmek. Böylece IP adresiniz ve ülke bilgileriniz saklanarak internette gezme imkanınız oluyor. Ziyaret ettiğiniz sitelerin pek çoğunun kişisel bilgilerinizi kayıtladığını düşünürsek proxy kullanımı internet güvenliğini artırmak için yararlanabileceğiniz bir seçenek. Yasaksız ve güvenli bir internet deneyimi için tek yapmanız gereken "Uygulamaya Git" butonuna tıklamak.

www.deccal.org
İndir : http://www.tamindir.com/hide-my-ass/web/
Orijinal Sitesi : https://www.hidemyass.com/
__________________________________________________________
HIDE MY IP
Hide IP NG'nin son sürümü ile internette kolayca gizlenebilirsiniz. Program size bir proxy sunucusu bularak bir nevi sanal kimliğinizi gizli tutuyor.

www.deccal.org
İndir : http://www.hide-my-ip.com/
____________________________________________________________
IP HİDER PRO
IP Hider Pro, fаrklı ip gizlemеk dеğiştirmеk istеуеnlеr için IP Hidеr Prо önеrilir dilеdiğiniz lоkаsуоnu sеçip güvеnli dоlаşаbilir уаsаklı оlаn tüm sitеlеrеdе IP Hider Pro ilе еrişеbilесеksiniz.

www.deccal.org
İndir : http://www.iphiderpro.com/
____________________________________________________________
PLATİNUM HİDE IP
Platinum Hide IP Türkçe, sıklıkla ip adresinizi değiştirebilir, hackerlerden vb tehlikelerden kurtulabilirsiniz. Gerçek ip adresinizi göstermeksizin sitelere güvenli gezinti sağlayabilirsiniz.

www.deccal.org
İndir : http://www.platinumhideip.com/
___________________________________________________________
HOTSPOT SHİELD
Hotspot Shield, VPN tabanlı bir yazılım olarak kullanıcıları internet veya yerel ağlar üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruyan güçlü bir kalkan görevi görmektedir. Bu sayede açmış olduğunuz tüm web oturumları üzerinde kişisel bilgi ve veri aktarımınız program içerisinde yer alan güçlü şifreleme sistemi tarafından korunmaktadır. Kişisel gizliliğinizi korumak için IP adresinizi saklayan program, internet üzerinde anonim olarak dolaşmanıza olanak sağlar.
İnternet üzerinde gezerken kimliğini gizlemek ve anonim olarak dolaşmak isteyen birçok kullanıcının ilk tercihi olan Hotspot Shield, oldukça güvenilir bir seçimdir. Kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web servisleri, üçüncü parti uygulamalar veya servis sağlayacılarına karşı sizi koruyacak olan Hotspot Shield, güvenli bir internete açılan kapıyı sizlere sunmaktadır.
Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan program, her tür bilgisayar üzerinde hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmaktadır. Kurulum işlemleri de oldukça basit ve hızlı bir şekilde tamamlanan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
• HTTPS şifrelemesi ile güvenli web deneyimi
• Kişisel gizliliğiniz için IP adresi saklama
• Yasaklı ve erişime engellenmiş sitelere girebilme
• Wi-Fi bağlantı noktaları üzerinden gelebilecek saldırılara karşı tam koruma
• Kablosuz ve kablolu bağlantılar için güvenlik
• Çevrimiçi kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruma altına alma

www.deccal.org
İndir : http://www.hotspotshield.com/
Alternatif Link : http://www.gezginler.net/indir/hotspot-shield.html
___________________________________________________________
SPOTFLUX
Spotflux engelli internet sitelerine kolayca girmenizi sağlayan, bu işlevinin yanında gizliliğinizi koruyan, internette takip edilmenizi ve kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini engelleyen güzel bir servis.
Programı yükledikten sonra oldukça basit olan arayüzünü kullanarak “Enable” menüsünden aktifleştirmeniz yeterli oluyor. Daha sonra dilediğiniz internet sitesine girebilir, programın sağladığı internet güvenliği servisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Bunun yanında programın ayarlar bölümünde yer alan proxyler kısmından proxyleri yapılandırabilir, ayrıca filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus yahut sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları da yapabilirsiniz. Programın içerisinde yer alan test araçları sayesinde VPN'in ne kadar etkin olduğunu da test edebilir, coğrafik IP testi sayesinde konum tabanlı olarak da değişim mevcut mu gözleyebilirsiniz.
En son test olarak da kullanılan gizlilik testi sayesinde internet üzerinde ne kadar görünebilir olduğunuzu deneyebilir, böylece internette anonimliğinizi korumakta başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Başarılı ve ücretsiz VPN programları arasında yer alan Spotflux, diğer VPN programlarından şikayetçi olanların kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

www.deccal.org
İndir : http://www.tamindir.com/spotflux/
Orijinal Sitesi : http://www.spotflux.com/
____________________________________________________________
SUPER HİDE IP
Super Hide IP ile kimliğinizi gizleyerek sörf yapabilir, IP adresinizi değiştirebilir, tüm çevrimiçi aktivitenizi şifreleyerek kişisel bilgilerinizi hırsızlardan koruyabilir, kimliği gizli email gönderebilirsiniz. Program sayesinde forumlardan banlanmaz ya da sitelerden engellenmezsiniz. Super Hide IP, Internet Explorer, Firefox, Opera, Maxthon, MyIE uygulamalarıyla, güvenlik duvarlarıyla, ev ağlarıyla ve kablosuz ağlarla tam uyumlu çalışır.

www.deccal.org
Orijinal Sitesi : http://www.superhideip.com/
____________________________________________________________
Emeğe Saygı. Bu doküman KingSkrupellos’a aittir.
www.deccal.org


Beğenenler: Razors
#2
eline sağlık
Beğenenler:
#3
eline sağlık teşekkürler
Beğenenler:
#4
Eline Sağlık.
Beğenenler:
#5
bunlardan birini kullandım evimi polis basıyodu kiss
Beğenenler:
#6
Ellerine saglık reis...

Cyberghost da fena degil ama ücretli...dip not exciting
Beğenenler:
#7
Ellerine Saglik
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hack Programları Arşiv CoderSoldier 159 5,698 01-12-2016, Saat: 09:41
Son Yorum: the_zizil
  İstenmeyen Programları Yok Edin! paus1453 1 136 29-01-2016, Saat: 16:36
Son Yorum: H4Sec
  Programları Kurmadan Çalıştırın! paus1453 1 141 29-01-2016, Saat: 16:21
Son Yorum: OrJiNaL
  En iyi AntiSpyware - Malware Programları 2014 KingSkrupellos 0 722 28-06-2014, Saat: 14:05
Son Yorum: KingSkrupellos
  2014'ün En İyi Antivirüs Programları KingSkrupellos 2 1,026 20-04-2014, Saat: 23:32
Son Yorum: M4M00D
Anahtar Kelimeler

Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları indir, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Videosu, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Online izle, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Bedava indir, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Yükle, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Hakkında, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Nedir, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Free indir, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Oyunu, Seçtiğim En iyi IP Gizleme Değiştirme Programları Download


1 Ziyaretçi