Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revealer Keylogger
#1
Çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını merak eden ebeveynler için geliştirilen Revealer Keylogger Free sayesinde ebeveynler çocuklarının bilgisayar başında geçirdiği zamanını oyun oynayarak mı, arkadaşlarıyla sohbet ederek mi, yoksa okul projeleri üzerinde çalışarak mı geçirdiğini izleyebilirler.

Kurulum sırasında kullanıcıların üçüncü parti bir uygulamanın bilgisayarlarına yüklenmediğine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Çocukların takip edildiklerini anlamamaları için bir kez yapılandırılan yazılım, sonrasında arka planda sessiz sedasız bir şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın ana penceresi sadece yönetici tarafından belirlenen kısayol tuşlarıyla aktif hale gelmektedir. Bunun dışında ne bilgisayar açılışında ne de sistem tepsisi üzerinde programın çalıştığına dair bir iz bulunmaz.

Böylece Revealer Keylogger Free kullanıcıların bilgisayar üzerinde gerçekleştirdikleri tuş vuruşlarının tamamını günlük dosyaları halinde kaydeder ve istediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak silerek, log dosyalarının bilgisayarınızın sabit diski üzerinde ekstradan yer kaplamasına izin vermez. Ayrıca isterseniz bu günlükleri yedekleyerek daha sonra analiz etme şansına da sahipsiniz.

Tüm bunlara ek olarak ayarlamış olduğunuz kısayol tuşlarının kullanılabileceğinden şüpheleniyorsanız ayrıca yönetim paneline şifre koruması da koyabilirsiniz.

Temel işlevi bilgisayar üzerindeki tuş vuruşlarını kaydetmek ve bunları günlükler halinde yedeklemek olan Revealer Keylogger Free'nin ücretli versiyonunda programın sizin için ekran görüntüleri almasını ve düzenli olarak bunları rapor halinde e-posta adresinize göndermesini sağlayabilirsiniz.

http://www.tamindir.com/revealer-keylogger-free/

www.deccal.org
www.deccal.org


Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ultimate Keylogger KingSkrupellos 2 634 08-08-2015, Saat: 08:03
Son Yorum: FEDERIKO
  Casus Bilgisayar 007 Keylogger KingSkrupellos 0 623 13-09-2013, Saat: 19:54
Son Yorum: KingSkrupellos
  SpyRix Free Keylogger KingSkrupellos 0 621 13-09-2013, Saat: 19:52
Son Yorum: KingSkrupellos
Anahtar Kelimeler

Revealer Keylogger indir, Revealer Keylogger Videosu, Revealer Keylogger Online izle, Revealer Keylogger Bedava indir, Revealer Keylogger Yükle, Revealer Keylogger Hakkında, Revealer Keylogger Nedir, Revealer Keylogger Free indir, Revealer Keylogger Oyunu, Revealer Keylogger Download


1 Ziyaretçi