Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi
#1
www.deccal.org

Ağınıza bağlı diğer bilgisayarlarda o an ne yapıldığını merak ediyor musunuz? İş yerinde ya da evinizde çalışan ve çocuklarınızı denetim altın tutmak için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

Özellikleri:
Ağdaki diğer bilgisayarların monitörlerini kendi bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz
Ağdaki bilgisayarları liste halinde gösterme
İstediğiniz bilgisayarların monitörlerine bakabilme
Görüntülenmesini istediğiniz bilgisayarın ekran çözünürlüğünü belirleme

Kurulum:
İndirdiğiniz zip paketi içerisindeki client.exe dosyasını tüm bilgisayarlara (kendi bilgisayarınız dahil), server.exe dosyasını kendi bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Daha sonra kendi bilgisayarınızdan programı çalıştırıp ilgili ayarları yapmalısınız.
www.deccal.org


Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi indir, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Videosu, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Online izle, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Bedava indir, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Yükle, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Hakkında, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Nedir, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Free indir, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Oyunu, RemoteObserver - İşyerinde ve Çocukların PC Denetimi Download


1 Ziyaretçi