Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi!
#1
www.deccal.org

Bir çok kullanıcı hızlıca geçtiği yazılım yüklemeleri sırasında ve bilinçsiz olarak internet sitelerini gezerken yüklemiş olduğu bir çok istenmeyen reklam uygulaması mevcut. Bazılarını sistemden kaldırmak kolay iken bazıları için ekstradan tarayıcı ayarlarını sıfırlama gibi gereksinimler duyulabiliyor. Burada reklam uygulamalarını sisteminizden temizlemek için hangi araçları kullanabileceğinizi yazmak istedim. Bunların içerisinde PUP/LPI dahil olmak üzere çeşitli adware, toolbar ve hijacker uygulamalarını temizlemeyi dahil ederek bir rehber hazırlama gereği duydum.

Hide Post
- Şuanda kullanılabilecek tüm reklam uygulamalarına karşı sürekli geliştirilen araçların arasında.
Hide Post
- Hemen hemen temizlemediği bir toolbar göremedim. Sürekli yenilenen bir araç.
Hide Post
- Toolbar uygulamalarına karşı etkili bir araç.
Hide Post
- Avast firmasının sadece tarayıcılarda kendini gösteren istenmeyen uygulamaları temizlemek için oluşturmuş olduğu araç.

Hide Post
Beğenenler:
#2
Benimde Başıma Gelmişti Böyle Bir Olay 2 kez format attırmak zorunda kalmıştım exciting Eline Sağlık exciting exciting
Beğenenler:
#3
sagol
Beğenenler:
#4
Teşekkürler
Beğenenler:
#5
Bakalım
Beğenenler:
#6
baxalim
Beğenenler:
#7
Bakalim nasilmis exciting
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! indir, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Videosu, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Online izle, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Bedava indir, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Yükle, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Hakkında, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Nedir, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Free indir, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Oyunu, Reklam Uygulamalarının Sistemden Temizlenmesi! Download


1 Ziyaretçi