Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun
#1
www.deccal.org

Perşembe gününü Cumaya bağlayan bu gece rahmet bereket ve mağfiret iklimi üç ayların Kur’an ayı Ramazan’ın müjdecisi olarak idrak edeceğimiz mübarek Regaib kandilidir, Regaib dilimizde arzu istek emel tutku anlamlarına gelen rağbet kelimesinin çoğuludur Regaib diğer bazı kandillerimiz gibi tarihte yaşanmış bir gecenin sene-i devriyesi değildir Regaib, geleceğe, istikbale yönelik arzu ve isteklerimizi, emel ve tutkularımızı gözden geçirme imkânı veren mübarek bir gecedir.

Sevgili Peygamberimiz (s.a.v), bu geceye ulaştığında: “Allah’ım! Recep ve Şaban ayını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına kavuştur” diye dua etmiştir.

Biz de aynı duayı bütün İslâm âlemi için tekrar ederek: “Allah’ım! Dünya’da yaşayan bütün Müslüman kardeşlerimiz için Recep ve Şaban ayını mübarek kıl ve Ramazan ayına hayırla kavuşmayı bizlere nasip eyle” diye dua etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemiz olmak üzere yurtdışında yaşayan vatandaş ve soydaşlarımızla birlikte bütün İslâm âleminin mübarek Regaib Kandilini tebrik ediyor; bu gecenin, özellikle insanlığın ortak huzurunu tehdit eden terör ve şiddetin, savaş ve düşmanlığın yerini huzur için rağbetlerimizin iyiye, güzele ve doğruya yönelik olmasını, bu gecede yapacağımız ibadet, dua ve yakarışların kabul olmasını Cenâb-ı Mevlâ’dan niyaz ediyoruz.
"Milletin Eline Vermekten Emekli"  Benim için hacking' bitmiştir.
Aramıza Katılmak - Banlanan üyeler hk. - Heckırlar
Beğenenler: Sid3 , KingSkrupellos
#2
Tüm Müslüman Aleminin Kandili Mübârek Olsun
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#3
Bütün Cyberizm Ailesinin Regaib Kandili Mübarek Olsun
Beğenenler:
#4
Teşekkürler sizlerinde ve tüm Dünya'daki Müslüman kardeşlerimizin kandili mübarek olsun exciting
www.deccal.org


Beğenenler:
#5
tüm müslümanların kandili mübarek olsun
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam Olsun O Yiğitlere, Ruhun Şad Olsun Memedim Akalem 0 133 16-02-2016, Saat: 01:56
Son Yorum: Akalem
  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun H4Sec 8 611 24-09-2015, Saat: 14:04
Son Yorum: PyroL
  30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun! H4Sec 1 363 30-08-2015, Saat: 02:44
Son Yorum: KingSkrupellos
  Kadir Geceniz Mübarek Olsun H4Sec 10 662 13-07-2015, Saat: 23:04
Son Yorum: WhoCares
Anahtar Kelimeler

Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun indir, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Videosu, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Online izle, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Bedava indir, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Yükle, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Hakkında, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Nedir, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Free indir, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Oyunu, Regaib Kandilimiz Mübârek Olsun Download


1 Ziyaretçi