Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı
#1
İmage

Geçmişte ÖSYM, Yargıtay, Ulaştırma Bakanlığı dahil olmak üzere birçok devlet kurumu ve bakanlığın internet sitelerini hedef alan eylemler gerçekleştiren Redhack grubuna yönelik olan ve Ankara Başsavcıvekilliği tarafından yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcı Mustafa Başer tarafından hazırlanan iddianame, terörle mücadele yasası kapsamında kurulan Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi.

Emniyet Genel Müdürlü’nün internet sitesini hackleyen Redhack grubu üyeleri hakkında 8.5 yıldan 24 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Aralarında üniversite öğrencilerinin de bulunduğu 10 kişinin açıklanması gizli bilgileri temin etme, silahlı terör örgütüne üye olma gibi çeşitli suçlarda cezalandırılmaları istendi.

İddianame’de terör örgütü olarak adlandırılan RedHack’in hiyerarşik ve yapısal düzen içerisinde terör örgütü gibi organize olduklarını belirten savcı, grubun yaptığı eylemlerin fotoğraflarını internet üzerinde paylaştıkları ve afişleme olaylarını gerçekleştirdiklerini belirtti.

Konu Alıntıdır Bilgi amaçlı paylaşılmıştır...
Beğenenler: salihberke
#2
Aslında, RedHack;
Yapılan araştırmalara bakarsanız, hep halk için. Adamlar halk için yapıyor hepsini. Halk'a dağıtıyor. Tabi buna izin vermezler. exciting
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Silahlı Kuvvetlerinden Pkk ve İşid'e Ağır Darbe ! KingSkrupellos 1 72 04-07-2016, Saat: 14:37
Son Yorum: JOYGAL
Anahtar Kelimeler

RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı indir, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Videosu, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Online izle, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Bedava indir, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Yükle, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Hakkında, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Nedir, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Free indir, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Oyunu, RedHack Üyelerine Ağır Hapis Cezası Kararı Download


1 Ziyaretçi