Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak
#1
Bilgisayarı çalıştırmak için kullanılan en yaygın yöntem power düğmesine basmaktır.
Bilgisayarınızı çalıştırmak için farklı yöntemler arıyorsanız işte size birkaç yöntem...


Bu yöntemlerle bilgisayarınızı Mouse sağ tuşu ya da klavyeden girilen bir parola ile çalıştırmanız mümkün. Bütün bu ayarlar için önce BIOS 'a girmemiz gerekecektir. Bunun için bilgisayarınız açılırken DELETE tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
BIOS da 'INTEGRATED PERIPHERALS' bölümüne girin ve 'Power On Function' ayarını bulun. Burada genel olarak 'Button Only' seçeneği seçilidir. Bu kısmı 'Mouse Right' yapmanız halinde artık bilgisayarınız Mouse sağ tıklamasıyla açılacaktır.
Bir diğer alternatif ise bu bölümü 'Password' olarak ayarlarsanız 'KB Power On Password' kısmında belirttiğiniz herhangi beş karakterlik bir parola ile bilgisayarınızı açabilirsiniz. cry.png:money:kiss:big:bad_eggexcitingexciting:haha:
Beğenenler:
#2
pekiya parolayı unuttuğumuzda nasıl olacak kiss
Beğenenler:
#3
INTEGRATED PERIPHERALS' bölümünde Power On Function diye birşey yok.
Beğenenler:
#4
Başarılı exciting
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak indir, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Videosu, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Online izle, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Bedava indir, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Yükle, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Hakkında, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Nedir, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Free indir, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Oyunu, Power Düğmesine Basmadan Bilgisayarı Açmak Download


1 Ziyaretçi