Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Open VPN Ücretsiz VPN
#1
Merhaba Kardeslerim Bu Gün Sizlere OpenVPN Uygulaması Hakkında Bilgi Sunacam

OpenVPN uygulaması özellikle internetteki güvenliğini, gizliliğini korumak isteyenlerin ve aynı zamanda ülkemizdeki kullanıcılara kapalı olan web sitelerine girmek isteyenlerin tercih edebilecekleri açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir VPN uygulaması.

Programın tamamen etkin bir SSL VPN hizmeti mevcut ve oldukça geniş bir konfigürasyonu destekliyor. Uzaktan erişim, siteden siteye VPN, kablosuz ağ güvenliği ve şirketler seviyesinde yük dengeleyici destekli uzak erişim gibi gelişmiş seçenekler barındırması sayesinde ise herkese hitap eden bir VPN programı haline geliyor.

Kolay kullanılan bir arayüze sahip olan uygulamada daha önceden paylaşılan anahtarları, statik anahtarları yahut TLS tabanlı dinamik anahtar değişimlerini kullanabilirsiniz. OpenSSL kütüphanesindeki tüm şifreleme, izin ve sertifika özelliklerini de kullanma şansınız var.

Elbette temel özelliklerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar ise karmaşık ayarlara girmeden direkt olarak programın VPN özelliğini kullanabilir ve güvenliklerini sağlayabilirler.

İşte Site Adresi Arkadaşlar
Beğenenler:
#2
tşkler paylaşımın icin...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Open VPN Ücretsiz VPN indir, Open VPN Ücretsiz VPN Videosu, Open VPN Ücretsiz VPN Online izle, Open VPN Ücretsiz VPN Bedava indir, Open VPN Ücretsiz VPN Yükle, Open VPN Ücretsiz VPN Hakkında, Open VPN Ücretsiz VPN Nedir, Open VPN Ücretsiz VPN Free indir, Open VPN Ücretsiz VPN Oyunu, Open VPN Ücretsiz VPN Download


1 Ziyaretçi