Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar
#1
İnsan öldükten sonra vüсuԁu ne gіbі aşamalardan gеҫіуог? İştе biraz ürkütücü biraz da 'rahatsız edici' o bilgiler..

www.deccal.org


 1. Öldükten yaklaşık 30 dakika içerisinde, vücutta refleks diye bir şey kalmıyor. Gevşeyen kaslar dolayısıyla ağız ve göz kapakları açık kalıyor. Boşaltım sistemi tamamen gevşiyor, idrar ve sperm akıntısı oluşuyor.

 2. Ölümden itibaren ortalama 10 saat içerisinde vücut kaskatı oluyor. Adrenalin salgılanılan bir anda; yani heyecanlı veya mücadele verildiği sırada ölüm gerçekleşmişse, vücut aynı anda katılaşmaya başlıyor.

 3. Savaşta ölen insanların vuruldukları şekilde katılaşmaları da bu yüzden oluyor.

 4. Ölüm anından sonra ceset, her saat ortalama 1 derece soğuyor.

 5. Kiloluların iç organları daha geç soğuyor. Çocukların ve zayıfların vücudu ortalamadan daha çabuk soğuyor.

 6. Ölümün gerçekleşmesinden 24 saat sonra vücut çürümeye başlıyor. Solunumun durması bakteriler için işaret oluyor ve çalışmaya başlıyorlar.

 7. İlk çürüyen organlar ise göz, beyin, mide ve bağırsaklar. Ceset şişman ise daha çabuk çürürken, bebekler ve tuzlu suda boğulanlar daha geç çürüyor. En geç çürüyen kısımlar ise kalp, mesane, böbrek ve rahim. Rahmin çürümesi aylarca sürüyor.

 8. İlk çürüyen yer olan mide ve bağırsaklarda bakteriler yoğun çalıştıkları için hızla gaz ortaya çıkıyor. Bu gaz, karın bölgesinin şişmesine sebep oluyor. Derinin üstü yanık gibi su toplarken, vücutta biriken sülfür yüzünden renk siyaha dönmeye başlıyor.

 9. Derinin çekilmesi ve çürüme yüzünden tırnaklar ortaya çıktığı için uzadı sanılıyor. Vücudun ölmesiyle birlikte tüm eylemler bittiği için tırnak ve saç uzaması söz konusu değil.

 10. Mezardan gelen sesler çürüme sürecinin bir sonucu. Günden güne şişen karın patlıyor ve göğüs çöküyor. Bu olay mezar üstünden duyulabilecek kadar sesli olabiliyor.

 11. Kasların kemiklerden sıyrılıp dökülmeye başlama zamanı kırkıncı güne rastladığı için, halk arasında ızdırabın azalması inancıyla hayır amaçlı yemek veriliyor.

 12. Vücut çürürken tam bir takım çalışması yapılıyor.

 13. Bakteriler içten yok ederken, dışarıdan da et sineği göze ve burna larva bırakıyor. Bu sinekler yiyecekleri bitene kadar burda kalıyor ve ölüyor.

 14. Daha sonra ölen bu sinekleri yemek için başka böcekler geliyor. Geriye kemikler kalana kadar bu istila devam ediyor.


Gercekten ilginç dimi prettiness
Beğenenler:
#2
Birinci maddeyi sevdim ölüler osururlar pamuk tikarlar onuda ekle her fani o pamuğu tadacak kiss
"Milletin Eline Vermekten Emekli"  Benim için hacking' bitmiştir.
Aramıza Katılmak - Banlanan üyeler hk. - Heckırlar
Beğenenler:
#3
Vay be gerçekten ilginç ve ürpertici bilgiler - daha yeni böyle bir yazı okuyorum hayatımda exciting
töbe töbe Ayar reyiz kiss
www.deccal.org


Beğenenler:
#4
@[AYAR] Haklısın müslümanlarda pamuk kacınılmaz cool
Beğenenler:
#5
Hepimizin başına gelecek münkerle nekir gelecek soracak bakalım verecek bir cevabımız olacakmı
Beğenenler:
#6
:s eline sağlık
Beğenenler:
#7
Tuhaf oldum :/
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar indir, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Videosu, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Online izle, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Bedava indir, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Yükle, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Hakkında, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Nedir, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Free indir, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Oyunu, Öldükten Sonra Neden Ses Çıkar Download


1 Ziyaretçi