Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma
#1
www.deccal.org

http://www.inndir.com/NetVeda-Safety.Net...i4Q9H9cXIk

SafetyNet, ev veya küçük ofis tarzı bilgisayar kullanıcıları için gelişmiş bir firewall uygulaması. İçinde bir çok özelliği barındıran bu program ile bilgisayarınızı dış saldırılara karşı özel yapılandırabilir filtreleme sistemi ile koruyabilirsiniz. Başta internet güvenliği, içerik ve uygulama güvenliği gibi özellikleri ile kullanıcı bazlı güvenlik rolleri oluşturabilir ve bilgisayarınızda tüm ağ ortamında gerekli izlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Program ayrıca internet ortamındaki tüm trafik (up/down load durumunu), internette geçirilen zaman ve bir çok izleme seçeneklerini sunuyor. Gerçekten güvenlik ve izleme konularında içerdiği bir çok özellik ile kullanıma değer bir uygulama. Programın Enterprise ve Pro sürümü de daha özellikli ve ücretli olarak sunulmuş.
www.deccal.org


Beğenenler: teo

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Online Oyun İçin Kodlayıcı Biliyorum acilservis12 1 640 29-01-2014, Saat: 01:23
Son Yorum: acilservis12
  K9 Web Protection - Ebeveynler için İnternet Sitesi Filtreleme KingSkrupellos 0 684 13-09-2013, Saat: 19:53
Son Yorum: KingSkrupellos
  Care4Teen - Ebeveynler için Çocuk Keyloggeri KingSkrupellos 0 576 13-09-2013, Saat: 19:51
Son Yorum: KingSkrupellos
  Glary Utilities ile PCyi hızlandırın ve onarım yapın KingSkrupellos 0 406 07-09-2013, Saat: 20:56
Son Yorum: KingSkrupellos
  MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama KingSkrupellos 0 528 07-09-2013, Saat: 20:51
Son Yorum: KingSkrupellos
Anahtar Kelimeler

NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma indir, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Videosu, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Online izle, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Bedava indir, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Yükle, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Hakkında, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Nedir, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Free indir, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Oyunu, NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma Download


1 Ziyaretçi