Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama
#1
www.deccal.org

http://www.inndir.com/MyLanViewer-44821p...itJOn9cXIk

MyLanViewer, ev ağları için IP izleme ve ağ taraması yapabilen bir yazılımıdr. Program makina adlarını, IP adreslerini, MAC adreslerini, paylaşılan kaynakları ve diğer bilgileri ayrıntılı bir şekilde liste halinde gösterebilir. Program paylaşılan klasörleri görebilir, ulaşabilir, oturum açabilir ve kapatabilir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Program kurulduktan sonra kendini sistem tepsisine (saatin yanı) yerleştirir. Simgeye farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda açılan pencereden programa erişip çalışabilirsiniz.

'Start fast scanning' tuşuna tıkladığınızda hızlı bir şekilde ağ taraması yapar ve sonuçlar ayrıntılı bir şekilde (mac adresi, sunucu adı, modem, ethernet gibi bilgiler) liste halinde yayınlanır.
'Search/Ara' tuşuna tıkladığınızda ağ üzerinde bulunnan makinalar içinde dosya araması yapabilir.
'Sessions/Oturumlar' tuşuna tıkladığınızda genel kullanıcılar ve temiz ve kara listede yer alan kullanıcılar gösterilir.
'Events/Olaylar' altında ise başlama durumu günlüğü tutulur.
'Commands/Komutlar' başlığı altında tarama, geçmiş, arama, favoriler, paylaşılan klasörler gibi çeşitli içerik yer almaktadır.

Programın seçenekler (Options) menüsü içinden çeşitli ayarlar da kurulabilir. Hem yazı hem de diğer kısımlar için renk değiştirilebilir, başlangıçta ya da belirli dakika sonra başatılması sağlanabilir, otomatik tarama yapabilir, ses kurulabilir, FTP, HTTP, SMB kaynaklarından program çalıştırılabilir.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümünü 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kulanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$'dır.
www.deccal.org


Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Online Oyun İçin Kodlayıcı Biliyorum acilservis12 1 637 29-01-2014, Saat: 01:23
Son Yorum: acilservis12
  SpyTech SpyAgent Profesyonel PC İzleme ve Gözetleme KingSkrupellos 0 647 13-09-2013, Saat: 19:53
Son Yorum: KingSkrupellos
  K9 Web Protection - Ebeveynler için İnternet Sitesi Filtreleme KingSkrupellos 0 680 13-09-2013, Saat: 19:53
Son Yorum: KingSkrupellos
  Care4Teen - Ebeveynler için Çocuk Keyloggeri KingSkrupellos 0 576 13-09-2013, Saat: 19:51
Son Yorum: KingSkrupellos
  NetVeda Safety.Net - Ev ve Ofis için PCyi Dış Saldırıları Karşı Koruma KingSkrupellos 0 459 09-09-2013, Saat: 21:27
Son Yorum: KingSkrupellos
Anahtar Kelimeler

MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama indir, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Videosu, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Online izle, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Bedava indir, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Yükle, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Hakkında, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Nedir, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Free indir, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Oyunu, MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama Download


1 Ziyaretçi