Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar
#1
Msn veya Hotmail şifrenizi çaldırmadan önce yapmanız gereken ayarları aşağıdaki şekilde görebiliriz.Böylece Hotmail veya Msn şifrelerinizi çaldırmış olsanız dahi geri almanız daha kolaylaşacaktır.

Daha önceki şifre dökümanlarında anlatıldığı gibi şifrelerin zor karakterlerden oluşması, gizli soru ve zorluk derecesi , gizli soruya verilen alakasız cevaplar vs.. gibi konular haricinde aşağıdaki maddeleri uygulayalım.


1) Hotmail ve Msn bilgilerinizi güncelleyin. İsim soyad, ülke, şehir, posta kodu, adres, alternatif mail, gizli soru ve cevap vs.. bu bilgilerin güncel halini ajanda, CD vb.. bir yere not alın veya bu bölümleri aklınızda kalacak bir şekilde doldurun.

2) Msn ve Hotmail adreslerinde kullandığınız şifrelerinizi değiştirin. Şifrenizi değiştirdiğiniz tarihi, saati, eski şifrenizi ve şu an kullandığınız yeni şifrenizi not alın. Bu şifreleri ayda bir veya 6 ayda bir değiştirin bunu birkaç kez tekrarlayın. Tabiki her şifre değişiminin tarih ve saat bilgisinide detaylı olarak not almayı unutmayın.

3) Kullandığınız hotmail içinde yeni dosyalar ve klasörler oluşturun. Örnek : dosya1, osmanatabey, ozel, deneme_dosyası tcpsecurity.com vs.. bu dosyaları unutmayacağınız şekilde isimlendirebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu dosya isimlerinide not alın veya dediğim gibi aklınızda kalacak isimlerle oluşturun.


4) Msn Messenger ve Hotmail içindeki mailleştiğiniz, konuştuğunuz arkadaş listenizi detaylı bir şekilde not alın. ( Örnek: arkadasim@mail.com arkadasim2@baska_mail.com seklinde )

5) Hotmail hesabı ile gönderdiğiniz veya aldığınız bazı maillerin kopyalarını detaylı olarak bir kenara kayıt edin veya başka bir mailiniz varsa oraya gönderin.

Bu şekilde yaptığınız ayarladan sonra çalınan şifrenizi geri almak için Çalınan Msn veya Hotmail Şifresini Geri Almak isimli dökümanı okuyup uygulamanız yeterli olucaktır.
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yazılım İndirirken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Önlem #SoLoTurk 3 150 16-09-2016, Saat: 22:35
Son Yorum: memurt
  Ofis Güvenliği için yapılması gerekenler. Stallk3r 0 87 18-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: Stallk3r
  Süper Güvenli İletişim İçin 6 Uygulama paus1453 3 187 03-03-2016, Saat: 12:12
Son Yorum: byhakan
  Batarya Ömrünü Ve Pil Yüzdesini Korumak İçin Gerekli 10 Madde! paus1453 0 109 29-01-2016, Saat: 14:38
Son Yorum: paus1453
  Güvenli Pc İçin Yapılması Gerekenler dreameagle 1 401 07-01-2015, Saat: 00:43
Son Yorum: aneco
Anahtar Kelimeler

Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar indir, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Videosu, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Online izle, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Bedava indir, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Yükle, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Hakkında, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Nedir, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Free indir, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Oyunu, Msn ve Hotmail için Gereken Ayarlar Download


1 Ziyaretçi