Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LastActivityView - PCde olup bitenleri gör
#1
LastActivityView uygulaması bilgisayarınızda tüm olup biten işlemlerin kayıtlarına ihtiyaç duyuyorsanız kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor ancak bir keylogger programı olmaktan ziyade sadece işlemlerin neler olduklarından bahsediyor ve içeriklerin kaydını tutmuyor. Bu yönüyle bir nevi geliştici aracı yahut güvenlik yazılımı olan LastActivityView pek çoğunun işine yarayabilecek özelliklere sahip.

Uygulamanın raporunu sunabildiği bilgisayar işlemleri arasında çalıştırılmış olan exe dosyaları, klasör ve diğer dosyaların açılması, kapanma işlemleri, yeniden başlatılan hizmetler, sistem çökmeler, ağ bağlantısı durumu, program kurulumu ve çok daha fazlası yer alıyor. Böylece bilgisayarınızda olup bitenlerden kolayca haberdar olabiliyor ve istemediğiniz işlemleri ortadan kaldırmak için önlem alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda bilgisayarı diğer kullanan kullanıcıların verilerinize zarar verebilecek işlemler gerçekleştirdiklerinden korkuyorsanız yine LastActivityView programıyla tüm işlemlerin listesine sahip olduğunuz için diğer kullanıcıları denetleyebilirsiniz.

http://www.tamindir.com/lastactivityview/

www.deccal.org
www.deccal.org


Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Silent Eyes Computer - PCde neler yapıldığını bil KingSkrupellos 0 439 13-09-2013, Saat: 19:54
Son Yorum: KingSkrupellos
Anahtar Kelimeler

LastActivityView - PCde olup bitenleri gör indir, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Videosu, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Online izle, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Bedava indir, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Yükle, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Hakkında, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Nedir, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Free indir, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Oyunu, LastActivityView - PCde olup bitenleri gör Download


1 Ziyaretçi