Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın!
#1
Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın!

Eğer kısaltılmış bir bağlantının nereye gideceğini tıklamadan görmek isterseniz, işte basit bir yol.
Arkadaşlarınız kısaltılmış bağlantılar yoluyla iş yerinde açmanız uygun olmayan siteler mi gönderiyor? Ve siz de her seferinde bu bağlantılara tıklıyor musunuz? O halde ipucumuza kulak verin. bit. ly kısaltılmış bağlantılarını açmadan önce görmek için bir yol var.

Bir bit. ly URL'sinin sonuna + işareti eklediğinizde bağlı olduğu URL'yi ve o URL'nin başlığını görebilirsiniz. Yani örneğin http: //bit. ly/IC10jO şeklindeki bir bağlantının hangi adrese gideceğini öğrenmek için, öncelikle bu bağlantıyı tarayıcınızın URL çubuğuna yapıştırın ve sonuna bir + işareti ekleyerek, yani http:// bit. ly/IC10jO+ yazarak Enter'a basın. Bitly'nin bilgi sayfası açılacak ve bağlantının nereye gideceğini sayfayı açmadan öğrenebileceksiniz.

www.deccal.org
www.deccal.org


Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows 8′de Tarifeli Bağlantılar Üzerinden İndirme KingSkrupellos 0 344 28-07-2014, Saat: 01:36
Son Yorum: KingSkrupellos
Anahtar Kelimeler

Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! indir, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Videosu, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Online izle, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Bedava indir, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Yükle, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Hakkında, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Nedir, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Free indir, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Oyunu, Kısaltılmış bağlantılar sizi kandıramasın! Download


1 Ziyaretçi