Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joomla Herşey
#1
1 Joomla 2.5 Kurulumu
2 Joomla 2.5 Türkçe Nasıl Yapılır?
3 Joomla 2.5 Genel Yapılandırma Rehbe
4 Joomla 2.5 Kullanıcı Kaydını Aç - Kapa
5 Joomla 2.5 Makale Yayınlama
6 Joomla 2.5 Kategori - Alt Kategori Oluşturma

joomla kurulumm + turkce yama
genel yapılandırma rehberi
Site İsmi: Web sitenizin ismini gireceğiniz veya değiştireceğiniz kutucuk. Bu isim birçok konumda kullanılacaktır (örn. yönetim tarayıcı başlık çubuğu ve Site Çevrimdışı sayfaları).
Site Çevrimdışı: Site önyüz sayfasına erişimin mümkün olup olmayacağını seçebilirsiniz. Eğer evet ise, önyüz birimi aşağıdaki mesajı görüntüleyecektir.
Çevrimdışı Mesajı: Site çevrimdışı olduğunda önsayfada mesaj gösterip göstermemesidir. Özel çevrim dışı mesajı ''Özel mesaj'' alanına girilen metni kullanır. Belirli bir dile ait çevrimdışı mesajı site dil dosyasındaki mesajdır. (size uygun olan özelliği radio butonlarına tıklayarak seçebilirsiniz).
Çevrimdışı Mesajı-2: Eğer siteniz çevrimdışı ise ön sayfada görüntülenecek mesajı içerir.
Çevrimdışı Resmi: Varsayılan çevrimdışı sayfasında görüntülenecek isteğe bağlı resim ekleyebilirsiniz. (Seç düğmesine tıklayarak resmi seçebilir veya Temizle düğmesine tıklayarak resmi iptal edebilirsiniz).
Varsayılan Düzenleyici: Siteniz için varsayılan metin düzenleyiciyi seçebilirsiniz. 3 parti eklentileri yüklediğinizde (örn. JCE editör yüklediniz ve buradan seçimini yapmalısınız.) Ayrıca Kayıtlı kullanıcılar kendi editör seçimlerini kişisel ayrıntılarından değiştirebilirler. (izne bağlı)
Varsayılan Güvenlik Modu: Siteniz için varsayılan güvenlik (ReCaptcha) modunu seçebilirsiniz. ReCaptcha sitesinden gerekli bilgileri alabilir, Uyumlu Ek Yöneticisinden güvenlik modunuz için gerekli bilgileri girmeniz gerekir.
Varsayılan Erişim Seviyesi: Sitenizde oluşturulan yeni içerik, menü öğeleri ve diğer öğeler için varsayılan erişim seviyesini seçebilirsiniz. (örn. ziyaretçi, kayıtlı, özel vb.)
Varsayılan Liste Sınırı: Denetim masasına erişim hakkı bulunan tüm kullanıcılar için, denetim masasında görüntülenen listelerin varsayılan uzunluğudur. (örn. içerik - makale yöneticisindeki, makaleleriniz bir sayfada 20 tane görüntülenir. Siz bu sayıyı artırırsanız daha fazla liste gösterebilirsiniz.)
Varsayılan Besleme Sınırı: Varsayılan Besleme(ler)de görüntülenecek içerik öğesi sayısını seçebilirsiniz.
Besleme e-Posta Adresi: RSS ve Atom haber beslemeleri yazarın e-Posta adresini içerir. Haber beslemelerinde yazarların e-posta adreslerini kullanmak için Yazarın e-Posta Adresi seçeneğini seçiniz. Eğer sitenin e-posta adresini kullanmak istiyorsanız Site e-Posta adresi seçeneğini seçiniz.

joomla tema
joomla ile xammp ile joomla yapımı
Konu Alıntıdır..
Beğenenler:
#2
Tesekkür ederim
Beğenenler:
#3
(17-11-2014, Saat: 13:27)Defkhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkür ederim

umarım işini görür
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Joomla Com_Cckjseblod Auto Exploiter FTP Config İndirme Exploit KingSkrupellos 13 262 09-12-2016, Saat: 09:56
Son Yorum: anubis
  Joomla Upload 1.0 H4Sec 40 1,876 22-11-2016, Saat: 19:27
Son Yorum: Efetimi
  Joomla Com_AdsManager Auto Exploiter PerL PHP Kodu KingSkrupellos 5 190 22-11-2016, Saat: 00:37
Son Yorum: Trajedi
  Joomla Com_MyBlog Rasgele Dosya Yükleme Açığı KingSkrupellos 13 332 21-11-2016, Saat: 01:19
Son Yorum: 0xfans
  Joomla Exploitler Zaafiyetlerin İsimleri - 2006 & 2015 KingSkrupellos 8 452 04-11-2016, Saat: 17:40
Son Yorum: Kolonkun
Anahtar Kelimeler

Joomla Herşey indir, Joomla Herşey Videosu, Joomla Herşey Online izle, Joomla Herşey Bedava indir, Joomla Herşey Yükle, Joomla Herşey Hakkında, Joomla Herşey Nedir, Joomla Herşey Free indir, Joomla Herşey Oyunu, Joomla Herşey Download


1 Ziyaretçi