Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Java, JavaScript ve JScript açıklamaları
#1
Java Sun Microsystems tarafından geliştirilmiş bir nesne yönelimli programlama dilidir. Java programları ve Internet ve intranet için uygulamalar oluşturmak için tasarlanmış bir platformdan bağımsız, çok iş parçacıklı programlama ortamıdır.

Microsoft, Microsoft Internet Explorer için Java desteği ile çalışan Java programları destekleyen Microsoft Internet Explorer'da Java uygulaması sağlar.
JavaScript

JavaScript geliştirme istemci ve sunucu Internet uygulamaları için tasarlanmış Netscape Communications tarafından geliştirilmiş bir kodlama dilidir. Netscape Navigator Web sayfalarına katıştırılmış JavaScript yorumlamak için tasarlanmıştır. JavaScript, Java dilini Sun Microsystems'in'ın bağımsızdır.
JScript

Microsoft JScript Netscape'nın JavaScript açık uygulamasıdır. JScript World Wide Web için etkin çevrimiçi içerik oluşturmak için tasarlanmış bir yüksek performanslı kodlama dilidir. JScript nesneleri Web sayfalarındaki ActiveX denetimleri ve Java programları da dahil olmak üzere, çeşitli otomatikleştirmek ve bağlantı yayınlamasına izin verir. Microsoft Internet Explorer Web sayfalarına katıştırılmış JScript yorumlamak için tasarlanmıştır.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft performansı veya güvenilirliği, bu ürünlerin ilgili açık veya örtük hiçbir garanti vermez.
Beğenenler:
#2
Eline sağlık ;)
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#3
eline sağlık
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Görsel Temel Java Eğitim Seti D4RKG1RL 4 1,038 06-02-2016, Saat: 15:48
Son Yorum: Kızıl_Zindan
  JavaScript Yazılım Kuralları LuckMania 3 671 21-01-2014, Saat: 23:27
Son Yorum: D4RKG1RL
Anahtar Kelimeler

Java, JavaScript ve JScript açıklamaları indir, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Videosu, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Online izle, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Bedava indir, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Yükle, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Hakkında, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Nedir, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Free indir, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Oyunu, Java, JavaScript ve JScript açıklamaları Download


1 Ziyaretçi