Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü
#1
www.deccal.org

Bilindiği üzere terör eylemlerini sadece Orta Doğu ile sınırlandırmayan IŞİD dünya çapında kanlı eylemlere imza atmıştı ve tüm dünya kamuoyunun tepkisini çekmişti. IŞİD'in bu eylemlerine tepki sanal boyuta da sıçramış, internet devleri IŞİD'e bağlı hesapları ve iletişim araçlarını kapatmak için harekete geçmişti. Tabi bu siber savaşa IŞİD'in de karşılık vermesi doğal bir sonuçtu.

IŞİD'e resmi olarak destek veren bir hacker grubu olan Cyber Caliphate Army ya da kısa adıyla CCA geçtiğimiz günlerde bu siber savaş dahilinde Google'a saldırdı, ya da saldırdığını düşündü.

Cyber Caliphate Army kimdir?

Cyber Caliphate Army'i yine kısa bir süre önce Facebook ve Twitter'ın kurucularına yönelttiği siber tehditlerle tanımıştık. Bu hacker grubu sosyal medya hesaplarının silinmesine tepki olarak bir video yayınlamış, videoda Mark Zuckerberg'in ve Jack Dorsey'in ateşler içindeki görüntülerine yer vermiş ve üzerine mermi efekti eklemişti. Grup videodaki mesajında "Siz bir hesabımızı kapatırsanız biz karşılığında 10 tanesini alırız", "Sitelerinizi sildikten sonra isimlerinizde silinecek" gibi tehditler savurmuştu.

Tam hacklediler derken...

Cyber Caliphate Army'nin, Google'a yönelttiği saldırı tam bir fiyaskoyla sonuçlandı. Hacker gurubu Google'a ait olduğunu iddia ettiği bir siteyi hacklediğini, sitenin anasayfasına kendi görselini ve mesajını yerleştirdiğini iletişim kanallarında böbürlene böbürlene anlatmaya başlamış. Fakat işin aslı hacklenen siteye göz atınca ortaya çıkıyor.

Cyber Caliphate Army'nin hacklediği site Add Google Online adına sahip ve addgoogleonline.com adresiyle yayın yapıyor. Bu sitenin Google ile olan tek ortak yönü adında Google kelimesinin yer alması. kiss Bunun haricinde site ne bir Google servisini, ne de alt servisini temsil ediyor. Yani Google'ın bu siteyle resmi bir bağlantısı yok. Add Google Online sitesinin Hindistan merkezli bir SEO sitesi olması Cyber Caliphate Army'nin bütün sevincini kursağında bırakmış.

Olaya Anonymous da el atıyor

Cyber Caliphate Army'nin bu girişiminden sonra Filipin kökenli bir Anonymous hackerı söz konusu siteyi tekrar ele geçirerek bu sefer IŞİD karşıtı bir mesajı sitede paylaşmış

Konu Alıntıdır exciting

www.deccal.org
Beğenenler:
#2
Adamlara bak ya. kiss
Beğenenler:
#3
Salaklar exciting
Beğenenler:
#4
Lamerus isidus kiss kiss daha gecen gün TR dilde yayınyapan resmi sitelerini hacklememiz 15 saniye sürdü bunladaki neyin kafası kiss kiss
Kötü bir söz gibi düştük dillere, Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok..
Skype: Mr.F92
Beğenenler:
#5
Gusül mağdurları burn.
"Milletin Eline Vermekten Emekli"  Benim için hacking' bitmiştir.
Aramıza Katılmak - Banlanan üyeler hk. - Heckırlar
Beğenenler:
#6
Eşekœğluë§sekler :d
www.deccal.org


Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zuckerberg'in Ardından Google'ın CEO'su da Hacklendi kanunii 1 128 21-08-2016, Saat: 18:36
Son Yorum: Cesm-i Dil
  Işid Neden İsrail'e Saldırmıyor Byrock-daR 4 381 18-11-2015, Saat: 12:39
Son Yorum: Byrock-daR
  IŞİD Playstation İle Haberleşiyor Moreİnfo 5 250 17-11-2015, Saat: 00:28
Son Yorum: KingSkrupellos
  Google Türkiye’yi Utandıran Arama Sonuçlarını Paylaştı D4RKG1RL 2 641 18-02-2015, Saat: 18:24
Son Yorum: H4KİK4T
  IŞİD 28 Türk'ü rehin aldı Mentalistler 1 386 11-06-2014, Saat: 14:41
Son Yorum: Stallk3r
Anahtar Kelimeler

IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü indir, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Videosu, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Online izle, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Bedava indir, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Yükle, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Hakkında, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Nedir, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Free indir, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Oyunu, IŞİD'in Google'ı Hackleme Macerası Bir Komediye Dönüştü Download


1 Ziyaretçi