Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem
#1
Merhaba ben KingSkrupellos. İnternet Explorer çalışmayı durdurma hatasını üzerinde bir döküman oluşturmak istedim. İnşallah yararlı olucaktır.
Haydi başlıyalım. Bazılarını ben kendim yazdım bazı yazıları netten buldum.


1.YÖNTEM= Internet Explorer yanıt vermeyi durdurdu. Bu ilk defa oluyor.

Internet Explorer'ın yanıt vermeyi durdurduğunu ilk kez fark etmişseniz, sorun geçici olabilir. Internet Explorer'ı yeniden başlatmayı deneyin.

2. YÖNTEM Internet Explorer yanıt vermeyi durdurdu. Bu düzenli olarak meydana geliyor.

Internet Explorer yanıt vermeyi düzenli aralıklarla durduruyorsa, en yaygın nedenler arasında bilgisayarda bir casus yazılımın, eklentinin veya bilgisayar virüsünün olması ya da Internet Explorer'un bozuk bir dosyaya erişmeye çalışması olabilir. Bunun söz konusu sorunlardan biri olmadığını garanti etmek için aşağıdaki önlemleri alın:

En son güncelleştirmeleri yükleyin. Windows Update, Internet Explorer da dahil olmak üzere Windows işletim sistemi yazılımı ve donanımı için ücretsiz güncelleştirmeler sunmaktadır. Sorunun çözümüne yönelik tüm Internet Explorer güncelleştirmelerini alabilmek için, Windows Update ayarlarınızın önemli güncelleştirmelerin yanı sıra önerilen güncelleştirmeleri de içerdiğinden emin olun. Daha fazla bilgi için, bkz. Windows güncelleştirmelerini yükleme.

Soruna ilişkin çözümleri denetleyin. Sorun Raporları ve Çözümleri, sorunları Microsoft'a bildirmenizi ve çözümleri denetlemenizi sağlar. Windows sorunların çözümüne yönelik atabileceğiniz adımlar olduğunda size bildirir. Internet Explorer'a yönelik bir çözüm yoksa, Microsoft'a göndermek üzere seçtiğiniz bilgiler yeni bir çözümün oluşturulmasına yardımcı olabilir.
Çözümleri denetlemek için

Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmi, Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Sorun Raporları ve Çözümleri'ni tıklatarak Sorun Raporları ve Çözümleri'ni açın.

Yeni çözümler ara'yı tıklatın.
Not

Bazı sorunlar ve çözümleri yalnızca bir yönetici tarafından görülüp düzeltilebilir. Bu sorunları görmek için yönetici hesabı kullanarak oturum açın.

3.YÖNTEM = Caus yazılım önleme programlarını düzenli aralıklarla çalıştırın. Bilgisayarınızı casus yazılımlara karşı Windows Defender ile koruyabilir veya farklı bir casus yazılım önleme programı kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bkz.Casus yazılımları ve istenmeyebilecek yazılımları tarama.

Casus yazılımları kaldırmayı iyi bilmiyorsanız ve bu konuda biraz daha bilgi edinmek istiyorsanız, bkz.Windows Defender'ı açma veya kapatma ve Bilgisayarınızdan casus yazılımları temizleme.

4. YÖNTEM = Virüsten koruma yazılımınızı güncelleştirin. Virüsten koruma programı yüklemek ve bu programın güncel kalmasını sağlamak, bilgisayarınızı virüslere karşı korumanıza yardımcı olur. Virüsten korunma programları, e-postanıza, işletim sisteminize veya dosyalarınıza girmeye çalışan virüsleri tarar. Yeni virüsler günlük olarak çıkar, bu nedenle güncelleştirmeler için virüsten koruma programı üreticisinin web sitesini sık sık denetleyin. Virüsten koruma programlarının çoğu, gerektikçe yenilenebilen yıllık aboneliklerle satılır. Virüsten korunma yazılımı üreticilerinin bir listesini görmek için, Microsoft Virüsten Korunma Yazılımı Ortakları web sayfasına gidin.

Şüpheli Internet Explorer eklentilerini denetleyin. ActiveX denetimleri, tarayıcı uzantıları, tarayıcı yardımcı nesneleri veya araç çubukları olarak da bilinen eklentiler, yüksek kalitede animasyonlar gibi multimedya veya etkileşimli içerik sunarak web sitesiyle ilgili deneyimlerinize katkıda bulunabilir. Ancak bazı eklentiler, bilgisayarınızın yanıt vermemesine neden olabilir veya açılır reklamlar gibi istemediğiniz içerikleri görüntüleyebilir. Web sitesini ziyaret ettiğinizde, bir eklenti sizin bilginiz dışında yüklenmiş olabilir veya sizden bir eklentiyi yüklemeniz istenebilir. Daha fazla bilgi için, bkz.Internet Explorer eklentiler: sık sorulan sorular. Bir eklentiyi devre dışı bıraktığınızda, her zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz.

5. YÖNTEM = Geçici Internet dosyalarını silin. Internet Explorer, geçici depolama konumuna depolanmış bozuk bir dosyaya erişmeye çalıştığından yanıt vermeyebilir. Soruna neden dosya türleri arasında geçici Internet dosyaları, tanımlama bilgileri ve geçmiş dosyaları vardır. Hangi dosyanın soruna yol açtığını anlamak zor olduğundan, geçici depolama konumunuzdaki tüm dosyaları silmeniz gerekir. Daha fazla bilgi için, bkz.Geçici Internet dosyalarını silme.
Not

Tüm tanımlama bilgilerinin silinmesi bazı web sayfalarının hatalı bir şekilde çalışmasına neden olabilir. Tanımlama bilgilerini kullanan web sitelerinde ayarladığınız her türlü kişiselleştirme, tanımlama bilgilerinin silinmesinden sonra çalışmayabilir.

6.YÖNTEM = Internet Explorer’da nadir olsa da karşılaşılan sorunlarından biri, “Internet Explorer çalışmayı durdurdu” mesajıyla karşımıza çıkıyor. Bu sorun genellikle uyumsuz bir eklenti söz konusu olduğunda ortaya çıkar. Hangisinin çökmeye sebep olduğunu bulmak için Başlat > Tüm Programlar > Donatılar menüsüne gidin ve Sistem Araçları’ndan Internet Explorer (Eklenti yok)’u seçin. Şimdi tarayıcının Araçlar menüsüne girin, “Eklentileri yönet”e tıklayın ve her bir eklentiyi açıp kapatarak hangisinin hata mesajına sebep olduğunu bulmaya çalışın.
Ayrıca korumalı modu devre dışı bırakarak da bu sorunu çözebilirsiniz. Araçlar menüsünden Internet Seçenekleri’ne girin, Güvenlik sekmesindeki “Korumalı Modu Etkinleştir”in seçimini kaldırın. Bu ayarın, tarayıcınızın yeterince güvenli olmasını engelleyeceğini de aklınızdan çıkarmamanızda fayda var.

7. YÖNTEM = Denetim Masası > Ağ ve Internet > Internet Seçenekleri > Gelişmiş > Hızlandırılmış grafikler > GPU ile görüntüleme yerine yazılım ile görüntüleme kullan* seçeneğini işaretliyoruz. sorun cözuluyor

8. YÖNTEM = Sisteminizde Başlat => Çalıştır => inetcpl.cpl => Gelişmiş => Ayarlar başlığı altında Üçüncü taraf tarayıcı uzantılarını etkinleştir seçeneğinin başındaki tik işaretini kaldırınız, uygula ve tamam’ı tıklayınız.Internet Explorer tarayıcınızı yeniden başlatınız.
www.deccal.org


Beğenenler:
#2
eyw exciting
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Win Yönetici Yetkisini Kullanıcı Yapanlar için Çözüm RedLife 0 66 30-10-2016, Saat: 00:02
Son Yorum: RedLife
  Windows 10 Couldn’t be installed – 80004005-20004 Sorunu Ve Çözüm. RuLing 1 226 06-11-2015, Saat: 18:32
Son Yorum: Mr.F92
  Win 8.1 İnternet (Yardım) Joying 5 409 23-08-2015, Saat: 19:29
Son Yorum: Joying
  PC'de donmalara % 90 etkili Çözüm KingSkrupellos 4 913 17-09-2014, Saat: 15:40
Son Yorum: iMoGeN
  İnternet Aramalarını Filtrelemek KingSkrupellos 0 295 28-07-2014, Saat: 13:57
Son Yorum: KingSkrupellos
Anahtar Kelimeler

İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem indir, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Videosu, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Online izle, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Bedava indir, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Yükle, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Hakkında, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Nedir, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Free indir, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Oyunu, İnternet Explorer çalışmayı durdurdu Kesin Çözüm %100 - 8 ayrı Yöntem Download


1 Ziyaretçi