Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İngilizce Şart
#1
Selamun Aleyküm
Arkadaşlar eger ben bilgisayarla ugraşcam ,mesleğim olcak, bilgisayarı A dan Z ye bilcem diyorsanız ingilizce şart. Artık türkçe Çeviriler Bile Bazen yetersiz kalıyor .Heleki bilgisayar teknolojisinde gerçekten ingilizce bilmek gerekiyor. Bir hata geliyor mesela system cart curt . anlamıyoruz ne hatası oldugunu hemen googleye aratıyoruz bakıyoruz çözümü varmı birinin başına geldimi birde çözümü buluyoruz ama hala o hatanın neyden meydana geldiğini bilmiyoruz yani sadece olayı kestirip atıyoruz sonrada ben bilgisayaroı biliyorum ya diye toz kondurmuyorsunuz.siz değil google biliyor ,forum sitelerinde çözüm veren arkadaşlar biliyor. siz değil.
neyse lafı cok uzatmadan bir site vericem ben ing konusunda kendimi burda geliştirmiştim sizede faydalı olması dileğiyle bedava bir site vip kullanımı felan varda bedava bölümü yeterince geniş .

Site'ye GİRİŞ
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org

Yararlı Olması Dileğiyle
Beğenenler: DEFALGE
#2
Eline sağlık, güzel anlatım exciting
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#3
Teşekkürler Dostum exciting
Beğenenler:
#4
Eyw kardeşim exciting
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

İngilizce Şart indir, İngilizce Şart Videosu, İngilizce Şart Online izle, İngilizce Şart Bedava indir, İngilizce Şart Yükle, İngilizce Şart Hakkında, İngilizce Şart Nedir, İngilizce Şart Free indir, İngilizce Şart Oyunu, İngilizce Şart Download


1 Ziyaretçi