Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizlilik ayarlarını yönetme
#1
Bu makale Mobil Cihazlar için Chrome ile ilgilidir

Google Chrome'un özelliklerinden bazıları, Web'deki deneyiminizi iyileştirmek ve korumak üzere ziyaret ettiğiniz Web sayfaları gibi bilgilerinizi kullanır. Hangi bilgilerin, nasıl kullanıldığını öğrenin.

Bir gizlilik özelliğini açmak veya kapatmak için Chrome menüsü > Ayarlar > (Gelişmiş) Gizlilik bölümüne gidin ve güncellemek istediğiniz özelliğe dokunun.

Arama ve URL önerileri. Tarayıcı, adres çubuğuna harfleri girmeniz esnasında ilgili sorguları, göz atma geçmişinizden eşleşen adresleri ve popüler siteleri göstermek için bir tahmin hizmeti kullanabilir.

Kullanım istatistikleri ve kilitlenme raporları. Google Chrome'un, tarayıcı beklenmedik bir şekilde kapandığında oluşturulan dosyalar olan Google kullanım istatistiklerini ve kilitlenme raporlarını göndermesine izin vererek, üzerinde öncelikli olarak çalışmamız gereken özellikleri ve iyileştirmeleri belirlememize yardımcı olun.

Raporların nasıl gönderileceği konusunda aşağıdaki seçenekleriniz bulunmaktadır:

Hiçbir zaman. Hiç rapor gönderilmez.
Yalnızca Kablosuzda. Yalnızca kablosuz bağlantınız varken rapor gönderilir.
Her zaman. Her zaman rapor gönderilir.
Takip Etme. Göz atma trafiğinize bir "Takip Etme" isteği ekleyebilirsiniz. Ancak, bunun etkisi bir web sitesinin isteğe yanıt verip vermemesine ve isteğin nasıl yorumlandığına bağlı olur. Örneğin, bazı web siteleri bu isteğe, ziyaret ettiğiniz diğer sitelere dayalı olmayan reklamlar göstererek yanıt verebilir. Birçok web sitesi; güvenliği iyileştirme, web siteleriyle ilgili içerik, hizmetler, reklamlar ve öneriler sağlama ve raporlama istatistikleri oluşturma gibi nedenlerle göz atma verilerinizi toplamaya ve kullanmaya devam edecektir.

Aşağıdaki bilgiler yalnızca Android için Chrome ile ilgilidir.

Gezinme hataları ile ilgili öneriler. Web adresinin çözümlenemediği veya bir bağlantının kurulamadığı durumlarda, Chrome ulaşmaya çalıştığınız sayfayla ilgili öneriler gösterebilir.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Gizlilik ayarlarını yönetme indir, Gizlilik ayarlarını yönetme Videosu, Gizlilik ayarlarını yönetme Online izle, Gizlilik ayarlarını yönetme Bedava indir, Gizlilik ayarlarını yönetme Yükle, Gizlilik ayarlarını yönetme Hakkında, Gizlilik ayarlarını yönetme Nedir, Gizlilik ayarlarını yönetme Free indir, Gizlilik ayarlarını yönetme Oyunu, Gizlilik ayarlarını yönetme Download


1 Ziyaretçi