Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizli Ses Kaydedici
#1
Selamun Aleyküm
Konu Başlıgındada belli oldugu gibi beraber gizli ses kaydedici yapacagız bunun için bize bir adet kulalıklık mikrafonlu 2 tel telefon kablosu 3,5,7,10 mt (size kalmış) yan keski exciting izole bant gerekli . aşamaları sırayla geçelim.
www.deccal.org
* mikrafonlu kullaklıktan mikrafonu ayırma *
1- kullaıklıgın mikrafonu içersine 1 adet kablo geliyor şaseli. mikrafonu yan keskiyle kesiyoruz biraz geriden ve içersini acıyoruz mikrafona ulaşıyoruz. mikrafonu alıp masanın üstüne koyuyoruz dikkat edelim sökerken kabloları llehimlerinden koparmayalım .
2- mikrafon jakı. bunu 2 metre geriden kesiyoruz bize lazım olacak çünkü.masanın üstüne koyuyoruz.
3- hoperlör jakı buna ihtiyacımız olmayacak.
4 - ses çipi buda işimize yaramayacak.

Elimizde bir adet mikrafon bir adet mikrafon jakı ve telefon kablosu var kelefon kablosunun uclarını yan keski ile soyuyoruz. içersindeki iki kabloyuda soyuyoruz bir tanesini mikrafonun bir rengine genelde beyaz kırmızı renkler oluyor . aklınızda tutabildiğiniz kadar yani mikrafonun şasesine telefon kablosunun beyazını canlı ucuna yani ses ucunada telefon kablosunun kırmızı ucunu bağlayalım. ve düzgün bir şekilde az bant kullanarak bantlayalım. telefon kablosunun öteki ucuna gidelim ve mikrafon yakının kablosunun ucunu soyalım dikkat edelim çünkü kablonun şasesi cok az ve ince tel oldugu için soyarken kesme ihtimali yüksek. içersindeki canlı kabloyuda soyalım ve şase yani icindeki kablonun dısında kalan telleri telefon kablosunun beyaz ucuna içersindeki canlı uc kablosunuda telefon kablosunun kırmızı rengine bağlayalım ve az bant kullanarak bantlayalım. ve elimizde seyyar mikrafon . bunu nerede kullanabiliriz. evimizde cocugumuz var ve bakıcısı var ama dikkatli bir bakıcı o yüzden öyle büyük birşey koyamıyoruz o zaman gizlice dinleyelim. neyse kullanımı size kalmış herkesin kendi sıkıntıları var. bu arada 24 saatlik bir kayıt tahminen 2 gb lık bir alana denk geliyor bilginize .
// Selametle
/HackloJeN
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Gizli Ses Kaydedici indir, Gizli Ses Kaydedici Videosu, Gizli Ses Kaydedici Online izle, Gizli Ses Kaydedici Bedava indir, Gizli Ses Kaydedici Yükle, Gizli Ses Kaydedici Hakkında, Gizli Ses Kaydedici Nedir, Gizli Ses Kaydedici Free indir, Gizli Ses Kaydedici Oyunu, Gizli Ses Kaydedici Download


1 Ziyaretçi