Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci
#1
Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci
Fransa'da sosyal medya, Eğitim Bakanı Najat Vallaud- Belkacem’in RTL Televizyonu’na verdiği ileri sürülen bir demeci ile çalkalanıyor.

Binlerce Fransız’ın paylaştığı mesajda Belkacem’ın “Fransa gibi Müslüman ülkede, İslam’ı reddeden Fransızların olması normal değil. Milli eğitim müfredatına Kuran’ı ilkeleri konulmalı ve Fransızlar daha gençken bu ilkelere alıştırılmalı. Başörtüsü yasağı kaldırılmalı, Kuran’ın ayetleri ve Müslüman kültürü öğretilmeli. Fransa’nın gerçekten buna ihtiyacı var. Çünkü Hıristiyanlığın aksine İslam demokrasi ile uyumludur” diyor

Kaynak =>
Kod:
http://www.haber7.com/avrupa/haber/1359571-fransayi-karistiran-islam-demeci


Peki Najad Vallaud Kimdir ?

Najat Vallaud-Belkacem (d. 4 Ekim 1977), Fas asıllı Fransız politikacı. 2012-2014 yıllarında Kadın Hakları Bakanı ve Hükümet Sözcüsü olarak görev yapmıştır. 2007 Fransa genel seçimlerinde Ségolène Royal'a danışmanlık yapmıştır. 2011 Önseçim sürecinde Royal'in sözcüleri arasında yer alsa da önseçim sonuçlarının ardından 2012 Fransa cumhurbaşkanlığı seçimlerinde François Hollande'ın sözcüleri arasında yer almıştır. 1. Manuel Valls Hükümeti'nde Kadın Hakları, Şehir, Gençlik ve Spor Bakanı olmuştur. 2. Manuel Valls Hükümeti'nde Milli Eğitim, Yükseköğretim ve Araştırma Bakanlığı görevini üstlenmiştir.
Beğenenler:
#2
Bunların islama karşı olduğunu cümle alem biliyor zaten ellerinde olsa son müslüman kalana karadar kana doymazlar ama ellerinde değil, islamiyet gibi bir barış dinini öyle kötü reklamladılar ki millet müslüman değince terörist anlar oldu halbuki tüm dünyada yaşanan terör olaylarının sadece %01 i islamiyet tafaftarları tarfında yapılmıştır..
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler: KingSkrupellos
#3
Peki Najad Vallaud kişisine doğuş reisin çok güzel bir sözü var ama küfür yasak kiss
Beğenenler:
#4
(05-05-2015, Saat: 19:47)iMoGeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunların islama karşı olduğunu cümle alem biliyor zaten ellerinde olsa son müslüman kalana karadar kana doymazlar ama ellerinde değil, islamiyet gibi bir barış dinini öyle kötü reklamladılar ki millet müslüman değince terörist anlar oldu halbuki tüm dünyada yaşanan terör olaylarının sadece %01 i islamiyet tafaftarları tarfında yapılmıştır..

o zaman Fransız sitelerine ölüm yağdıralım reis exciting
Beğenenler:
#5
sadece fransa değilki hepsi öyle, islam alemnindeki bu kopukluk anlaşmazlıklar bunların ekğediğine yağ sürüyor ve bu uzlaşmazlıklar devam etsin diye, bunların ajanları sürekli sahada..
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İslam Düşmanı Ünlüler Ve Kanallar H4Sec 7 1,207 07-08-2014, Saat: 18:33
Son Yorum: Ebu_Seleme
Anahtar Kelimeler

Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci indir, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Videosu, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Online izle, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Bedava indir, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Yükle, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Hakkında, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Nedir, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Free indir, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Oyunu, Fransa'yı karıştıran ''İslam'' demeci Download


1 Ziyaretçi