Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enişteyle Delirmeler
#1
17 yaşındaki Y.Ö., sosyal paylaşım sitesinde eniştesi ile çektirdiği fotoğraflarla fenomen oldu. “Akşam akşam enişteciğimle delirmeler” başlıklı fotoğrafı Instagram’da paylaşan genç kızla ilgili olumsuz yorumlar arka arkaya geldi. Bunun üzerine anne adliyeye başvurdu.

www.deccal.org

Genç kızın annesi Z.Ö., bunun üzerine soluğu adliyede aldı. Sulh ceza hâkimliğine başvuran anne, içeriğin yayından kaldırılmasını talep etti. Anne Z.Ö., ergen olan küçük kızının eniştesini çok sevdiğini ve şaka yollu çektirdiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitesine koymakla hata ettiğini belirtti.

Habertürk'ten Sedef Şenkal Demir'in haberine göre anne, mahkemeye verdiği dilekçede, yapılan yorumlarla kişilik haklarının ihlal edildiğini ifade ederek mağduriyetlerine son verilmesi için içeriğin yayından kaldırılmasını istedi. İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesine dair 5651 sayılı kanunun 9. maddesi gereğince internette bulunan “Enişteciğimle akşam akşam delirmeler” başlıklı resimlerin engellenmesi hususundaki başvuruyu alan Anadolu 1. Sulh Ceza Hâkimliği, aileyi mağdur eden resimlerin içeriğinin engellenmesine karar verdi.

Hâkim kararıyla söz konusu resimlerin 24 saat içinde internet ortamında erişiminin engellenmesi öngörülüyor. Bu arada genç kız, eniştesiyle çektirdiği samimi pozların ardından Facebook adresine ablasıyla birlikte bir fotoğrafını da yükleyerek altına, “Ablam kıskanıyor. Lütfen güzel yorumlar yapınız. O benim eniştem ama” yazmayı da ihmal etmedi.


Bizim Milletimizin Utanma Ve Hayası Nerde Bu Kadarmı Yolda Cıktı Bizim Toplulmumuz ? Tamam Enişteni Seversin Ama Bu Kadarda Marjinal Fotoları Nasıl Nete Atarsın İnsanları Anlayamıyorum Gercekten, Sadece Böyle Düşünen Benmiyim Yoksa Sizde Aynı Fikirdemisiniz..
www.deccal.org
Beğenenler:
#2
Akıllı insanımız kalmadı böyle mahkeme falan boş iş, ruh ve sinir hastalıklarına nakil şart, tek yol ayarizm. kiss
"Milletin Eline Vermekten Emekli"  Benim için hacking' bitmiştir.
Aramıza Katılmak - Banlanan üyeler hk. - Heckırlar
Beğenenler: basge
#3
Baldız Baldan Tatlıdır Hesabı Enişce Götürüyor
Beğenenler:
#4
Bişey dicektimde neyse demimim exciting Allah akıl fikir ihsan eylesin exciting
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#5
Tövbe yarabbim kiss enişte ayağı .. ayağı kiss
En büyük acizlik,kendinden başkası gibi görünmektir.
Beğenenler:
#6
Çılgın enişte yeğenini coşturuyor
Beğenenler:
#7
Bence terbysiz bişey aslında bunLar yzünde insanlarımız cok değişiyor aslında bunu gören genclerimiz örnek oluyor :(
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Enişteyle Delirmeler indir, Enişteyle Delirmeler Videosu, Enişteyle Delirmeler Online izle, Enişteyle Delirmeler Bedava indir, Enişteyle Delirmeler Yükle, Enişteyle Delirmeler Hakkında, Enişteyle Delirmeler Nedir, Enişteyle Delirmeler Free indir, Enişteyle Delirmeler Oyunu, Enişteyle Delirmeler Download


1 Ziyaretçi