Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi
#1
www.deccal.org

Hacker grubu Anonymous, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ait verilerin sızdırıldığını açıkladı.

Açıklamadan kısa bir süre sonra, veriler internet üzerinden paylaşıldı. Sızdırılan verilerin içeriği henüz bilinmiyor.

Anonymous’un Twitter hesabında paylaştığı bir internet sayfasında ise, verileri sızdıran kaynağın 2 yıldır Emniyet verilerinin bir bölümüne ulaşabildiği ve son aylarda yaşanan ihlalleri gösterebilmek amacıyla belgeleri sızdırmaya karar verdiği belirtildi.


https://turkey.thecthulhu.com/
www.deccal.org


Bu paylaşımların ardından bir algı oluşmuş ve herkes Egm'nin verilerini Anonymous'un paylaştığını düşünmüştür. Ancak baktığım birkaç detayı ise sizlere aktarayım. Aşağıda görüldüğü gibi Anonymous bu verilerin sadece yayılmasına yardımcı olmuştur.
Ancak dikkatimi çeken bir nokta ise bunu paylaşan hesabın birkaç önceki tweetinde "CHP Sol değildir (NOKTA) - RedHack" yazısı görülmektedir.

www.deccal.org

Ek olarak paylaşılan belgelerin içindeki Sorgu.exe'nin virüs taraması aşağıdaki gibi Trojan içermektedir. Bu kısma lütfen dikkat edelim kendi elimizle bir sürü zombi bilgisayar veriyoruz, ancak tüm meraklı kişiler aklını kullanmadan merakını gidermek için bu dosyaları indirip açmaya çalışıyor. Ve şuana kadar dosyaların içeriği hakkında bir bilgi edinilemedi.
Beğenenler: OrJiNaL
#2
Bildiğin sazan avi atmışar kiss kiss cok saf yemiştir bunu kiss
Kötü bir söz gibi düştük dillere, Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok..
Skype: Mr.F92
Beğenenler:
#3
Sazan.avi Başka bişi demiyorum. kiss
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi indir, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Videosu, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Online izle, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Bedava indir, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Yükle, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Hakkında, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Nedir, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Free indir, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Oyunu, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Verileri Sızdırılarak Paylaşıldı Düzmecesi Download


1 Ziyaretçi