Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi
#1
Belkide adını ilk defa duyacağınız birisi;
JACK BAUER
Bu ismi cnbc-e de 24 adlı diziden tanıyanınız olabilir.Dizide ki karakterde bu sosyal mühendisten etkilenerek yaratılmıştır.Hatta ismi bile aynı tutulmuştur.(!)Şeytan ayrıntıda gizlidir(!)

Gelelim ünlü Jack Bauer’in yaptıklarına;

Jack Bauer aslen bir rus ajanıydı.Amerika,İngiltere,Fransa,Ukrayna gibi ülkelerin gizli servislerinde çalışmış ülkelere bilgi satmıştır.Rus ajanı olması bu bilgileri Rusya’ya sattığı anlamına gelmemektedir.

Bu ülkelerden aldığı bilgileri rakip ve düşman ülkelere yüksek ücretlerle satmıştır.Örnek olarak 2.dünya savaşında Hitler’le Stalin arasında bilgi satmıştır.Bildiğiniz üzere Almanların gizli haberleşme sistemi olan Enigma’nın şifrelerini Rusya’ya bildirmiş,Rusya tüm alman haberleşmesini izlemiştir.Bu yüzdendir ki Rusya savaşta üstünlük sağlamıştır.(Her ne kadar bu şifre sonralarda çözülmüş olarak bilinsede...)

Gelelim Jack Bauer’in başka öykülerine;

-Amerikan Başkanının odasına kadar girmiş,Gizli toplantılarda Güvenlik görevlisi olarak bulunmuştur.Aldığı bilgileri diğer ülkelere satmıştır.

-İngiliz Kraliyet Sarayında aşçılık yapmış.Hergün yemekleri Kral ve Kraliçe’ye ikram ederken Kral ile samimiyet kurmuştur.Kurduğu samimiyet sonrası Kral tarafından aşçılıktan alınıp O zaman’ın danışmanlığı olan bir mevkiye getirilmiştir.Yıllarca İngiltere aleyhine bilgi satmıştır.

-Fransa’da Sarayda Uşak olarak işe başlamış İngilteredeki benzer şekilde yükselmiş hatta sahte lejyonerlik yaptığı bilinmektedir(Komutan olarak).

Yaşadığı kısa olaylara gelelim.Rusya tarafından gizli bir uçakla Alman topraklarına paraşütle bırakılmış, indiği köyde halkın arasına karışmıştır.Köy o kadar benimsemiştirki Jack’i ona ev arsa hatta silaha kadar vermişlerdir.Jack bu bölgede Rus sempatizanlığı kazandırmış ve halkı kominizm’e teşvik etmiştir.
Jack’e sonsuz güvenen halk Almanya-Rusya savaşında Rusya’yı desteklemiş ve bugünkü Kırmızı Alman’lar olarak tarihteki yerini almıştır.

Aslında pek bilinmeyen Jack Bauer’in Hayatının kısa bir özeti.

NOT:Bunu Araştırdım Ve Yazdım
Beğenenler:
#2
kiss bende kendime SMde iyiyim derdim kiss
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal Mühendis Geliştirici Kitap Meazadki 57 2,285 30-11-2016, Saat: 19:11
Son Yorum: SheelWe
  USB Rubber Ducky Deluxe / Sosyal Mühendislik Mucizesi KingSkrupellos 2 88 16-11-2016, Saat: 21:32
Son Yorum: Kolonkun
  Sosyal Mühendislik İle Pc Çökertme H4Sec 61 4,452 09-11-2016, Saat: 14:56
Son Yorum: SkyBattel
  Sosyal Mühendis E kitap Aldatma Sanatı Mehmet KK 3 82 25-10-2016, Saat: 15:38
Son Yorum: memoloc31
  Sosyal Mühendislikle Facebook Hackleme today23 22 1,444 08-10-2016, Saat: 17:00
Son Yorum: corsix
Anahtar Kelimeler

Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi indir, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Videosu, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Online izle, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Bedava indir, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Yükle, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Hakkında, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Nedir, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Free indir, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Oyunu, Dünyanın En İyi Sosyal Mühendisi Download


1 Ziyaretçi