Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma
#1
www.deccal.org

http://www.inndir.com/Don-t-Sleep-49200p...i7yY39cXIk

Don't Sleep, bilgisayarınızın uyku moduna geçmesin, kapanmasını, yeniden başlatılmasını engellemeye yarayan bir yazılımdır. Ayrıca yazılım sayesinde bilgisayarınızda ekran koruyucuların devreye girmesini veya monitörünüzün kararmasını da engelleyebilirsiniz. Yazılımın temel mantığı bilgisayarınızın sürekli etkin bir biçimde çalışmasını sağlamaktır. Yazılım sayesinde bilgisayarınız siz nerede olursanız olun (elektirik kesilmesi dışında) etkin bir biçimde çalışmaya devam edecektir.


Yazılım bu özellikleri bizlere tamamen ücretsiz olarak sunarken, bunu sadece 42 KB'lik boyutu ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca yazılım taşınabilir yapıya sahiptir, yani kurulum yapmanızı gerektirmez. Yapmanız gereken tek şey ZiP dosyasını masaüstüne açmak ve uygulamayı başlatmaktır.


Türkçe dil desteği bulunmamakla birlikte kullanımı çok kolaydır. "Blocking" alanında yer alan StandBy (Uyku Modu), Shutdown (Kapanma) ScreenSaver (Ekran Koruyucu) seçeneklerinden istediğinizi işaretleyerek bu işlemlerin engellenmesini sağlayabilirsiniz.
www.deccal.org


Beğenenler:
#2
Biraz fuzili bir yazılımmış exciting Emeğine sağlık kiss
Beğenenler:
#3
Emeğine sağlık
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma indir, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Videosu, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Online izle, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Bedava indir, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Yükle, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Hakkında, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Nedir, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Free indir, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Oyunu, Don't Sleep - PCnin uyumasını,kapanmasını,resetlenmesine engel olma Download


1 Ziyaretçi