Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !!
#1
Merhaba bu haberin önemli olduğunu düşündüğüm paylaşmak istedim. Biliyorum konu yanlış yerde ama koyacak yer bulamadım. Şimdiden kusura bakmayın ama gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum ve kopyala yapıştır yapıp kaynaklarını belirticem lütfen okuyun. Türk vatandaşlarının tepkileri ve Avrupalıların Amerikalıların Asyalıların yapmış olduğu rezillikleri gözler önüne seriyor. Ben şahsen hiçbir zaman McDonalds ve Burgerking almadım bizimkilerede aldırmadım, kesinlikle satın almayın sizlerin ikna olmanız için buraya her türlü döküman kaynak koyacam. Adamlar domuz, at, eşşek hangi hayvan dekkelirse hayvanları olduğu gibi herşeyiyle birlikte doğrama makinesine atıyorlar. Aman dikkat diyorum hocalarım. Allah belalarını versin, kendi yaptıklarıyla ölsünler, kimseye zararları dokunamasın vahiş şerefsizler :(

Londro'da İnsan Eti Satışı

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=EGFwWiV4MnU

McDonald Kesimhanesi

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=5aO6STM7ntk

BurgerKing At Eti Kullanımı

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=dpfdrJ8Lwvg

04 Şubat 2013 - Geçtiğimiz gün kız kıza alışverişe çıktık. Gez babam gez.. onu beğenme, bunu beğenme.. bu pahallı bu çok kısa bu salaş şu dar derken yine yeniden hiçbirşey satın alamadık.

E, tabi bu alışveriş her ne kadar almamakla ve vermemekle geçse de yürümekten yorulmuş ve acıkmışız. Karnımızdan gurul gurul sesler geliyor. Dedik, ne yesek? Cancanlı renkleriyle iki mağaza yan yana bize göz kırpıyordu. Biri Mc Donald’s diğeri ise Burger King. Arkadaş öyle köfte resimleri, öyle hamburger resimleri yapıştırmışlar ki camın dışında o köfteler mi bizi ısırmaya geliyor biz mi resimlere ısırmaya çalışacağız kestiremedim.

Bu akıl karışıklığı esnasında “geriye döndüm”. Tam olarak bu Gavur dükkanlarının karşı kaldırımına: Kır Pidecisi’ne. Cancanlı cafcaflı bir dükkan değildi tabi ki. ama bizden di. Arkadaşım da ben de Nevşehirli olmadığımız halde hiç yabancılık çekmeden mideye indirdik pidelerimizi.

Ateş bizi çağırıyordu, göz kırpıyor türlü cilveler yapıyordu yinede girmedik Burger King’e, diye konuştuk. Arkadaşım geçtiğimiz yıllarda Mc Donalds’ın yüzbinlerce bozuk köfteyi iade veya imha etmediğini muhtemelen müşterilerine yedirdiğini söyledi. Burger King’de olmaz öyle bir şey, derken akıllı telefonumuzdan bir twitter haberi okuduk: “Burger King at eti kullandığını itiraf etti!”

Neremize bizim gidip gâvurların yemeklerini yemek. Üstelik abdestli bile yapmıyorlardır ki şu an söylediğim bu saçma söze kendim kahkaha atıyorum. Ne saçma bir insanım ben! Ama Türkiye’deki şubeleri vergilerini ülkemize veriyorlar, ortaklıklar Milli Sermaye falan.. Lütfen adamların günahına girmeyelim, gıybet etmeyelim, insan eti yemeyelim.. Ne de saçma saçmaladım yine!

Bu ecnebi köfteciler daha önce mezbahalarında kesim adına hayvan katliamı yapmalarıyla çok defa gündeme gelmemişler miydi? Domuz etiyle, at etiyle, araya karışan fare ve sıçanla da çok defa haber oldular.

Ama biz işte 4-5 kişi, Kır Pidecisinde oturuyoruz. Karşı dükkanlardaki gavur köftecilerine ise giren-çıkan müşterinin haddi hesabı yok. Sanki içeride her gelene çeyrek altın dağıtıyorlar.

O değil de bir gün gazetelere “insan eti”yle düşse bu gavur köfteciler… Müşterilerini geri kazanmak için sahiden de “çeyrek altın” dağıtacak duruma gelmezler. Çünkü bu “gavur bağımlısı” müşteriler onlara yine de sadık kalırlar.


Kod:
http://www.pufterem.com/2013/02/04/burger-king-at-eti-kullandigini-kabul-etti/

McDonald’s et fabrikasında insan eti bulundu. Zaten güzel bir hikayesi olmayan McDonald’s fast food restoranları kullandıkları kuşkulu malzemelerle bilinse de, bu durum listede başı çekiyor.Yakınlarda rahatsızsız edici itiraf kayıtlarıyla ilgili bir rapor sunmuştuk, bu ses kayıtlarında itirafçı McDonald’s’ın solucan etini dolgu olarak kullanması üzerine,sığır eti hamburgerlerinin tamamında dolgu malzemesi olarak insan eti kullandığını ileri sürdü.İddalara göre, adli müfettişler Oklahoma City’deki McDonald’s et fabrikasının soğutucularında insan ve at eti bulmuşlar.Aynı zamanda bir kaç dağıtım aracında da insan etine rastlanmış.Bir kaç rapora göre de adli müfettişlerin araştırmaları sonucu, ülkedeki farbrika ve restoranların %90 ında insaneti , %65 in de at eti bulunduğu ortaya çıkarıldı.

FBI ajanı Lloyd Harrison, Huzler muhabirlerine ”en kötüsü de bu sadece insan eti değil, çocuk eti.Bulunan parçalar yetişkin bir insan bedeninin olamacayak kadar küçükler.Bu gerçekten korkunç” diye konuştu.Harrison, adli testlerin devam ettiğini söyledi.
Yamyamlık bundan binlerce yıl önceydi ve günümüzde hala görülüyor. 2013 te Kuzey Koreli bir adam çocuklarını yemek için öldürdüğünden idam edilmişti. Bugün hala bazı kabilelerde insan eti yemek bir kültürel aktivite olarak görülüyor. Amerika’da da Jeffrey Dahmer ve Albert Fish gibi insan eti yemeyi takıntı haline getirmiş insanlar var. Bizler onları şizorfen ya da akıl hastası olarak tanımlıyoruz.Böyle şeylerin olduğunu inkar edemeyiz…

Şimdi McDonald’s müşterileri cevap bekliyor! Ne zamandır insan eti kullanıyorlar? O çocukları nereden buldular? Fabrikaya getirildiklerinde de ölü müydüler? Yetkililer DNA testeleri ve her alanda araştırma teknikleriyle tüm bu soruları en kısa zamanda cevaplandırmayı umuyor.


Kod:
http://portakalmakinesi.com/mcdonaldsta-insan-eti.html

Hatta google'a Human Meat yazdığınız zaman göreceksiniz

Kod:
https://www.google.com.tr/search?q=human+meat&tbm=isch&imgil=ui4TgYjjk9azmM%253A%253BPa-F_Y51j4e4oM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.demotix.com%25252Fnews%25252F2157125%25252Fhuman-meat-london-protest-against-slaughterhouses&source=iu&usg=__K4lPDBo3iCUT89yUtXrDdLHklw4%3D&sa=X&ei=6Dn3U_X5H-fU0QW86oH4BA&sqi=2&ved=0CBwQ9QEwAA&biw=1024&bih=636

İngilizce Kaynaklar burdanda okuyabilirsiniz.

Kod:
http://www.dailykos.com/story/2014/07/22/1315632/-China-meat-scandal-hits-Starbucks-McDonalds-Burger-King-and-KFC

Kod:
http://www.occupycorporatism.com/home/taco-bell-burger-king-other-brands-using-horse-meat-in-products/

Kod:
http://www.theguardian.com/uk/2002/nov/03/ukcrime.antonybarnett
www.deccal.org


Beğenenler:
#2
Eline sağlık.
Beğenenler:
#3
az önce mcdonalds'a gitçektim baktım fakirim cebimde 5 kuruş para yok geldim eve
bu konuyu okudum şuanda kolumu kesiyorum bi deniyim aynı tadı veriyormu kiss
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  r00tturk İhraç edildi. ! Ayar 11 543 22-12-2015, Saat: 03:54
Son Yorum: G3ZG4N
  İnsan Elbisesi giyen Hayvanlar Çok Komik KingSkrupellos 2 1,027 10-12-2013, Saat: 17:01
Son Yorum: Asil_Mehmet
Anahtar Kelimeler

Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! indir, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Videosu, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Online izle, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Bedava indir, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Yükle, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Hakkında, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Nedir, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Free indir, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Oyunu, Dikkat McDonalds ve BurgerKing'de İnsan Eti Tespit Edildi !! Download


1 Ziyaretçi