Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dev siteye, dev ortak!
#1
Lokasyon bazlı sosyal ağ servisi foursquare'i herhalde bilmeyen kalmamıştır. Kullanıcıların bulundukları yerleri işaretleyerek arkadaşlarına bilgi verirken puan da kazandıkları bu eğlenceli uygulama artık Microsoft'un da hedefinde.

Microsoft daha önce de yükselen popüler servislere stratejik yatırımlar yapmıştı. Facebook da bu servislerin arasında yer alıyordu. Microsoft, ilk dönemlerinde Facebook'un küçük bir hissesine 240 milyon dolar ödemişti. Fakat bu yatırım sayesinde şu anda Microsoft'un arama motoru Bing, Facebook'un arama özelliğinin bir parçası olarak çalışıyor. Şimdiyse Microsoft yöneticileri, foursquare'in de büyük bir gelecek vaadettiğini fark etmişler ve bu servise yatırım yapmak için fırsat arıyorlar.

foursquare'e yapılacak yatırım sayesinde, Microsoft gelecekte fourquare ile kendi hizmetlerini birleştirme imkanına da kavuşacak. Microsoft'tan henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı ancak yakın geleckte foursqaure'in bir kısım hissesini satın aldıklarına dair haberlerin duyulması şaşırtıcı olmayacaktır.
Beğenenler:
#2
Konularda biraz daha görselliğe önem verirseniz seviniriz. Teşekkürler.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Dev siteye, dev ortak! indir, Dev siteye, dev ortak! Videosu, Dev siteye, dev ortak! Online izle, Dev siteye, dev ortak! Bedava indir, Dev siteye, dev ortak! Yükle, Dev siteye, dev ortak! Hakkında, Dev siteye, dev ortak! Nedir, Dev siteye, dev ortak! Free indir, Dev siteye, dev ortak! Oyunu, Dev siteye, dev ortak! Download


1 Ziyaretçi