Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı!
#1
Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı!

Merhaba,

Sizlere deepweb üzerinden satış yapan bir cerrahın akılalmaz hatıralarını aktaracağım. Bu kişilik, seks köleleri üretiyor ve pazarlıyor.

Seks kölelerinin nasıl göründüğüne dair birkaç görsel ekleyerek hikayeye geçmek istiyorum;

www.deccal.org
www.deccal.org
www.deccal.org

"Ben sex köleleri yapıyorum. Bu olayın nasıl olduğunu merak ediyorsan çok basit : Küçük kızları uysal sex oyuncaklarına dönüştürüyorum. Bu kadar. Bu kızlar yürüyemezler , bir şey söyleyemezler , direnemezler. Onlar sizin sadist eğlenceleriniz için buradalar. İlginç değil mi ?
Ben Doğu Avrupanın kenar mahallelerinde yaşayan bir cerrahım. Kabataslak güzel , durgun , yoksulluğu çok fazla biryer. Paran ve bağlantıların varsa herşey yaparsın. Ben ikisinede sahibim. Bizde burada güzel kızlara sahibiz. Şansıma burdaki bazı kızların aileleri ve akrabaları yok. Bazısı ise yetimhanelerde yaşıyor. Burada biryerleri aramadan da bu kızlardan bulabilirsiniz. Bazı kızlar evlat edinildikleri için çok şanslılar.Ama yaşları 8 veya 9. Bazıları ise fuhuş için satılır. Fuhuş için satılanlar çok çok şanslı. Bu kızlardan birkaçını ben alırım. Benim aldıklarım genellikle 9-10 yaşlarındaki ergenliğe girmemiş olan kızlardır. Yetimhaneler çok yardımseverler( Bana karşı). Fazladan bir boğaz beslemeyecekleri için memnunlar. Kızları bana bağışlamaktan memnunluk duyuyorlar. 
Hiçbirşey sormuyorlar ve söylemiyorlar.Cerrah olduğumu biliyorlar. Muhtemelen kızların organlarını alıp satacağımı düşünüyorlar. Ama hayır. Ben daha kazançlı bir iş yapıyorum. Onları sex oyuncaklarına dönüştürüyorum. 
Eğer istersen oyuncağını sen düzenleyebilirsin. Ama ucuz bir şey değil. Fiyatları 30bin ila 40bin dolar arası değişir. Ama bu fiyata taşıma masrafı dahil değil. 
Sex kölelerine sahip olmak istediğinde , onlar sana zevkini yaşatır. Oyuncak bir bebek gibiler. Ama oyuncak bebek gibi yaşamıyorlar. 
Nasıl bir kız aradığını bana söylediğinde yetimhaneden bulup villama getiririm. Geldiğinde çıplak ve bağlanmış haldedir. Sonrasında sağlık kontrolünden geçiririm ve villamdaki özel kliniğime yatırırım. İlk olarak tamamen temizlerim. Bu kızlar gerçekten pis ve ihmal edilmiştir. Bu yaşlarına kadar banyo görmemişler. Temizlik bittiğinde hastane yatağına yatırırım ve uyuturum. 
Onlara yeni bir kimlik ve isim veririm. Gerçek isimlerini bilmem ama yaşlarını ve ne istediklerini bilirim. Yetimhane onları hiç varolmamış gibi gösterir. Artık onlar birer sex oyuncaklarıdır. Bu oyuncaklardan birkaç tane var. Dasha 12 yaşında. Oyuncağa dönüşümünün son bölümünde. Tanya 12 yaşında , bunu 2 yıl önce dönüştürdüm. Luda 14 yaşında ve 4 aylık hamile. 
Ertesi gün büyük ameliyat günü. Verdiğim ilaçlardan dolayı hala uyurlar. Ameliyat masasına koyarım ve anastezi uzmanı gelir. Burada oyuncakların niçin yürüyemediğini merak ediyorsundur. Çok basit.Kollarını ve bacaklarını kesiyorum. Kollarını ve bacaklarını dizler ve dirseklerden kesiyorum. Bu sayede sizden hiçbir zaman kaçamazlar. 
Kızlar için ağır bir operasyon ama muhtemelen dönüştürme işleminin en kritik bölümü. Ama çoğu zaman hayatlarına devam ederler. Kolları ve bacakları kütük keser gibi kesmiyorum. Yaralara 5 cm lik metal koyup öyle dikiyorum. Metaller kaçmaya çalışırlarsa ring ring sesler çıkarıyor. Oyuncak iyileştiği zaman zincirle istediğin şekilde bağlıyorum. Bu zincirlerin vücudunu kapatıp işini engel olmamasına dikkat ediyorum. 
Başlangıçta yaraların nasıl enfeksiyon kapmadığını merak edirsen : silikonla kaplıyorum. Tüm operasyon bittiğinde kolsuz ve bacaksız beyaz kadife gibi bir sex oyuncağın oluyor. Sex oyuncağın olduğunda odanın dekorasyonunda güzel duruyor. Kokmadıkça ve buruşmadıkça güzelce eğlenebilirsin"

Makale, İngilizce'den çevrilmiş olup foruma kazandırılmıştır. Çeviride yardımcı Süleyman Paşalar*'a teşekkür ederim. Takipte kalınız, iyi forumlar exciting

İçerik (ThutancamoN)
Beğenenler:
#2
Sana edebilecek kadar büyük bir küfür benim haznemde yok doktor Allah(c.c.) tez zamanda canını alır inşallah.
Beğenenler:
#3
Ne insanlar var yahu..
Kötü bir söz gibi düştük dillere, Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok..
Skype: Mr.F92
Beğenenler:
#4
inşallah gerçek değildir
Beğenenler:
#5
Bu nasıl bi vahsettir..
Beğenenler:
#6
Vay şerefsizler cehennemlik bunu yapanlar insan olamaz bunlar.Dünyamizda hala bu tarz iğrenç olaylar oluyor demek ha Kirbac
www.deccal.org


Beğenenler:
#7
Diyecek laf çok ama Allah'tan bulsunlar.
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Deep Webde Site Nasıl Acılır D4RKG1RL 10 1,338 30-11-2016, Saat: 18:37
Son Yorum: xApocalypse
  Anonymous "Deep Web" Link ZonKed 28 526 30-10-2016, Saat: 11:10
Son Yorum: JoseQual
  Oyuncak Canavar (Deep Web) KingSkrupellos 187 7,525 29-10-2016, Saat: 22:22
Son Yorum: JoseQual
  Deep Web Seviyeleri (Ayrıntılı Anlatım) silent death 0 102 14-09-2016, Saat: 11:57
Son Yorum: silent death
  Deep Web Ne Kadar Gerçek? Bakış Açınız Değişecek! Takisik 1 194 04-02-2016, Saat: 14:36
Son Yorum: Hancock58
Anahtar Kelimeler

Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! indir, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Videosu, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Online izle, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Bedava indir, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Yükle, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Hakkında, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Nedir, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Free indir, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Oyunu, Deep Web'den Seks Kölelerinin Yaradılışı! Download


1 Ziyaretçi