Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin
#1
www.deccal.org

http://www.inndir.com/CDBurnerXP-22277p....iskmH9cXIk

CDBurnerXP, ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir CD/DVD yazdırma aracıdır. Yazılımın en dikkat çekici özelliği büyük boyutlu CD/DVD yazdırma yazılımlarının yaptığı işlerin neredeyse tümünü yalnızca 6 MB'ye yakın boyutuyla yapabiliyor olmasıdır. Rakiplere göre oldukça düşük boyutlu bir yazılım olmasına karşın hem performans açısından hem de kullanım kolaylığı açısından en az onlar kadar iyi olduğu söylenebilir.


CDBurnerXP yazılımının en temel işlevi elinizdeki dosya veya klasörleri kolaylıkla CD ve DVD'lere yazdırabilmesidir. Bunun yanı sıra MP3 dosyalarınızdan oluşan MP3 CD'leri veya elinizdeki film dosyalarından video diskleri oluşturabilirsiniz. Yine yazılım aracılığıyla elinizdeki "track" biçimli parçalardan Ses CD'leri veya DVD oynatıcınızda kullanabileceğiniz Video DVD'leri hazırlayabilirsiniz.


Yazılımın Özellikleri:

Veri diskleri oluşturma.
CD-R/CD-RW/DVD+R/DVD-R/DVD+RW/DVD-RW ve Çift katmanlı diskleri destekleme.
MP3 ve Ses CD'leri oluşturma.
MP3, WAV, OGG, FLAC, WMA, APE, MPC, WV (WavPack biçimlerini destekler.
Video DVD'ler oluşturma.
Birebir disk kopyalama.
ISO dosyaları oluşturma.
ISO dosyalarını diske yazdırabilme.
Silinebilir diskleri silme.
Çoklu dil desteği.
Kolay kullanım.


Editörün Notu: Özellikle profesyonel anlamda çalışma yapmayan, ev kullanıcısı olarak nitelendirdiğimiz ziyaretçilerimizin her türden CD/DVD yazdırma, kopyalama vb. tüm işleri oldukça kolay biçimde yapabileceği bu yazılımı özellikle kullanmanızı öneriyorum. Yüzlerce MB boyutundaki büyük yazılımlardan aşağı kalır kalitede olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
www.deccal.org


Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin indir, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Videosu, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Online izle, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Bedava indir, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Yükle, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Hakkında, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Nedir, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Free indir, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Oyunu, CDBurnerXP ile Cd ve Dvdlerinizi Yedekleyin Download


1 Ziyaretçi