Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor
#1
Edward Snowden‘in bir çok bilginin dünya medyasına sızdırılmasıyla, şuan bile basında bahsi geçen National Security Agency yani NSA, Twitter üzerinden ayda 55 bin Dolar maaş vereceğini açıkladı.
Amerikanın siber alanda gözü ve kulağı olan Amerikan Teşkilatı, ayda 55 bin Dolar maaş birini işe alacaklarını açıkladı. Fakat ufak bir şartları mevcut. ( Bizler için büyük, ustalar için küçük. )
İşte kabul edilmeniz için yapmanız gereken tek şey NSA‘nın twitter üzerinden vermiş olduğu ”tpfccdlfdtte pcaccplircdt dklpcfrp?qeiq lhpqlipqeodf gpwafopwprti izxndkiqpkii krirrifcapnc dxkdciqcafmd vkfpcadf” bu şifreyi çözmek.
Eğer sizde NSA‘da çalışmak istiyor iseniz bu şifreyi çözmeniz yeterli olacaktır. Belkide bu sizler için fırsat olabilir? Bu fırsatı kaçırmamak lazım.
Bu şifreyi çözemeyen yani bu işlerden anlamayan kişiler ne demek istendiğini merakla beklemekteler.
www.deccal.org
Beğenenler:
#2
Hayatımı bu şifreyi çözmeye adıyorum kiss
Beğenenler:
#3
o şans bizde yok kiss
Beğenenler:
#4
Çözene kadar bir ömür geçeceği için uğraşmaya deymez kiss
Beğenenler:
#5
Gökhan reis bir el at yav exciting
En büyük acizlik,kendinden başkası gibi görünmektir.
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tor Ağını Hackleyen 1 Milyon Dolar Kazanacak! Byrock-daR 4 163 04-03-2016, Saat: 19:15
Son Yorum: KingSkrupellos
  YouTube’un 8 yaşındaki yemek yıldızı ayda 127 bin dolar kazanıyor H4Sec 0 284 19-04-2015, Saat: 23:43
Son Yorum: H4Sec
Anahtar Kelimeler

Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor indir, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Videosu, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Online izle, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Bedava indir, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Yükle, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Hakkında, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Nedir, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Free indir, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Oyunu, Bu Şifreyi Çözebilen 55 Bin Dolar Maaşla İşe Başlıyor Download


1 Ziyaretçi