Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor!
#1
Eğer grafik işiyle uğraşıyorsanız ve gerçek hayattaki renk tonlarına hakim tasarımlar yapmak istiyorsanız The SwatchMate Cube’a göz atmalısınız. Akıllıca tasarlanan bu cihaz, gördüğünüz herhangi bir nesneye[/quote] tuttuğunuz anda o yüzeyin rengini aynen size verebiliyor.


video burada !

WiFi ve Bluetooth sistemiyle çalışan The SwatchMate Cube ile sokakta yürürken beğendiğiniz bir renk tonunu aynen almak istediniz. Cihazın altında bulunan ışık sensörünü o yüzeye tutmanız yeterli. Gönderdiği ışık hüzmeleri ve yansımaları sayesinde ürün içinde bulunan aynalar size yüzeyin sahip olduğu rengi verebiliyor.

www.deccal.org

Daha sonra akıllı telefonunuza veya WiFi özelliği olan bilgisayarınıza bu rengi aktarabiliyorsunuz. Gerçek hayatta gördüğünüz ve kullanmak istediğiniz renklere erişim artık daha kolay bir hal alıyor. Kickstarter’da hayat bulan The SwatchMate Cube, bu senenin Haziran ayında piyasaya sunulacak. Ürünün ön sipariş fiyatı ise 80 dolar.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! indir, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Videosu, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Online izle, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Bedava indir, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Yükle, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Hakkında, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Nedir, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Free indir, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Oyunu, Bu Kutu Her Rengi Kopyalayabiliyor! Download


1 Ziyaretçi