Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :)
#1
Bir 14 Şubat daha tüm yurtta 'Kutlasak mı, kutlamasak mı?' gerginliği ile eda edilirken, özellikle henüz ilişkilerine bir isim koyamamış binlerce gencin Sevgililer Günü'nü görmezden gelme çabalarında ise son saatlere yaklaşılmış durumda. Ellerinde kalpli balonlarla sokaklarda dolaşan, Facebook'ta mutluluk pozları paylaşan çiftleri küçümsemeyle imrenme arasında gidip gelen hislerle izleyen yüzbinler, geceyi 'Şimdi biz neyiz?' sorusundan uzak bir şekilde tamamlamak için varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar.

Gerginlik gün boyu sürdü

İlişkisi olan için ayrı, olmayan için ayrı dert olan Sevgililer Günü'nün her yıl olduğu gibi bu yıl da esas kurbanı tam olarak ne oldukları belli olmayan çiftler oldu. Kamuoyunda daha çok "yaa onların arasında bi şey var gibi"ler adıyla tanınan bu kesimin 'Hediye alsam çok mu şey olur? Komik SMS'le durumu kurtarır mıyız? Şaka maka seks olur mu ki bu gece?' gerginliği tüm yurtta hissedilirken, uzmanlar 14 Şubat gazına gelip kendini bir anda sevgili olarak bulma vakalarına karşı vatandaşları bir kez daha uyardı.

"Evden çıkmayın"

Konuyla ilgili olarak sorularımızı yanıtlayan İlişki Uzmanı Psikolog Sevim Tanlanır, ülkede her yıl 20.000'ine yakın adı konmamış ilişkinin 14 Şubat yüzünden beklennmedik şekilde evlilikle sonuçlanan bir sürece girdiğini, gelişmiş ülkelerde ise bu sayının ortalama 100'lerle ifade edildiğini belirtti. Tanlanır, şakayla başlayan bir Sevgililer Günü kutlamasının felakete davetiye çıkarmak anlamına geldiğinin altını çizerek şöyle devam etti:

"Özellikle yeni başlamış ya da uzun zamandır devam eden fakat tarafların arkadaşlarına 'öyle takılıyoruz ya' şeklinde anlattığı ilişkilerde 14 Şubat büyük psikolojik travmalara neden olabilir. Benim tavsiyem bu günün mümkünse yataktan çıkmayarak, gerekiyorsa hastaneye kadar gidip hasta numarası yaparak ya da bir şekilde tamamen ölü taklidi yaparak geçirilmesi yönünde. Aksi takdirde kendinizi bir anda 'Biz şimdi neyiz?' sorusu ve ardından çok da emin olmadığınız bir ilişki içerisinde bulma olasılığınız yüksek. Allah korusun, 14 Şubat şişede durduğu gibi durmaz, bir anlık dikkatsizlik hayat karartabilir. Sakin olun, dolduruşua gelmeyin, gerekiyorsa Beyaz şov seyredin ama evden çıkmayın, güzelce masturbasyonunuzu yapıp uyuyun...''

Uyarılar fayda etmedi...

Uzmanların tüm uyarılarına rağmen bu 14 Şubat'da istenmeyen görüntülere sahne oldu. Araf'ta kalmış işilkisi olmayan geç ortlığın..
öne çıkan gelişmeler ise şöyle:
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#2
hahah kiss kiss
www.deccal.org
Beğenenler:
#3
Ya abi o kadar dedim atma videomu diye mutlumusun simdi :/ kiss
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) indir, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Videosu, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Online izle, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Bedava indir, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Yükle, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Hakkında, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Nedir, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Free indir, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Oyunu, Bir 14 Şubatıda Kazasız Belasız Atlattık :) Download


1 Ziyaretçi