Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti seo
#1
Anti seo dediğimiz kavram rakiplerinizin sizleri sıralamada aşşağılara atmak, google dan ceza aldırmak vb gibi durumlar için yaptığı çalışmalardır diyebiliriz.Şunu söylemekte yarar var ki anti seo çalışması yapmak her babayiğidin harcı değildir diyebilirim. Yaptığınız antiseo çalışamaları çalışma yaptığınız siteyi dahada yükseltebilir, riskli bir iştir.Ahlaksızca biğr iştir bu yüzden kesinlikle önermiyorum.Sizlere bu durumu nasıl tespit edebileceğinizi anlatacağım.

Anti Seo Çalışmalarını Tespit Etmek

Bununla ilgili iki tane aracı önereceğim sizlere bunlardan birincisi google webmaster tools Burada webmaster araçlarından web üzerindeki siteniz kısmına tıklıyorsunuz Sitenize giden bağlantılar yollarını izleyerek sitenize gelen tüm linklerle ilgili detaylı açıklama bulabilirsiniz.Verilen bağlantı şekli başlığı altında sitenize gelen linklerin hangi anchor text den geldiğini görebilirsiniz. Bu bağlantıları google da aratarak sitelere ulaşabilir o sitelerin sahipleriyle iletişime geçerek linkleri kaldırtabilirsiniz.

Bir diğer araç ise opensiteexplorer.org bu site üzerindende sitenize gelen linkleri görebilir hangi anchor text de link geldiğini öğrenebilirsiniz.Bunlar içerisinde sizinle alakasız, hatta ahlaksız kelimeler bile olabilir bu şekilde bunları tespit edip site sahiplerine kaldırtabilirsiniz.
Beğenenler:
#2
Eline sağlık abi
Beğenenler:
#3
sağol abi
Beğenenler:
#4
eyw reis
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Anti seo indir, Anti seo Videosu, Anti seo Online izle, Anti seo Bedava indir, Anti seo Yükle, Anti seo Hakkında, Anti seo Nedir, Anti seo Free indir, Anti seo Oyunu, Anti seo Download


1 Ziyaretçi