Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Hack Araçları
#1
Bu yazıda Android platformu üzerinde kullanabileceğimiz, facebook, twitter ve benzeri sosyal hesaplarına sızabilmemizi, diğer kullanıcıların internet bağlantılarını sonlandırabilmemizi, onları belirli web sitelerine yönlendirebilmemizi yada türlü şakalar yapabilmemizi sağlayan uygulamalardan bahsedeceğim. Bu uygulamalar wifi ağı üzerinde çalışıyor ve kablosuz ağ iletişim protokollerinin açıklarından faydalanıyor. Kullanılan yöntemlerARP spoofingve Man In The Middle Attack olarak da biliniyor.

Bu uygulamaları kullanın suç teşkil ettiğini, bu nedenle sadece kendi ağlarınızda kullanmanızı söylemeliyim. Uzman kişiler ağ üzerindeki bu korsan hareketlerinizi görüp sizi tespit edebilir. O yüzden dikkatli olun.Faceniff
www.deccal.org
Bu Adresten ulaşabileceğiniz uygulama bağlı olduğunuz wifi ağına bağlı diğer cihazlardaki sosyal ağ platformları oturumlarını sezip yakalıyor. Fakat WiFi ağının EAP kullanmaması gerekiyor. Uygulama Root izni istiyor. Stock tarayıcı dışındaki tarayıcılarda işe yaramayabilir. Ücretsiz versiyonu sadece 3 profile erişim imkanı sunuyor. İnternette cracklenmiş eski bir versiyonu var fakat o da Android 4.0 ve üzerinde çalışmayabiliyor. Https protokolü kullanan hesaplara erişemiyor. Erişilebilen hesaplar:

FaceBook
Twitter
Youtube
Amazon
VKontakte
Tumblr
MySpace
Tuenti
MeinVZ/StudiVZ
blogger
Nasza-Klasa

www.deccal.org

2.4 FINAL RELEASE: FaceNiff-2.4.apk İndir Uygulamayı FaceNiff


dSploit
www.deccal.org

Dsploit adresinden erişilebilen uygulama bu konu için en kapsamlı uygulama gibi görünüyor. Bu uygulamayı Faceniff’i ettiğim kadar test etme imkanım olmadı fakat diğerleri arasında en iyisi gibi. Uygulamanın WiFi Cracking, RouterPWN, Trace, Port Scanner, Inspector, Vulnerability Finder,Login Cracker, Packet Forger,MITM, Simple Sniff, Password Sniffer, Session Hijacker, Kill Connections, Redirect, Replace Images, Replace Videos, Script Injection, Custom Filter gibi özellikleri var. Ayrıntıları kendi web sitesinde bulabilirsiniz. Root izni istiyor.
www.deccal.org


Dsploit Uygulamasını İndirmek İcin TıklaProgram's Name : dSploit v1.0.31b
Official Site : http://www.dsploit.net/
Program's Goal : Network analysis and penetration suite platform
Program's Source Code : Here
Download(v1.0.31b) : Here
Network Spoofer

www.deccal.org
Network Spoofer’ın belirli bir web sitesine yönlendirme, resimlere blur efekti verme, tersine döndürme yada tüm resimleri belirlediğimiz resimle değiştirme, Google aramalarını ve youtube videolarını değiştirme, web sitesi üzerindeki text’leri değiştirme yada tüm trafiği cihaz üzerinden geçirme gibi özellikleri var. Bu uygulama da diğerleri gibi root izinleri istiyor. http://digitalsquid.co.uk/netspoof/ adresinden ayrıntıları görebilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.
www.deccal.org

Program's Name : Network Spoofer
Official Site : http://digitalsquid.co.uk/netspoof/
Program's Goal : Network analysis and penetration suite platform
Program's Source Code : Here
Download : Here


DroidSheep

www.deccal.org

http://droidsheep.de/ adresinden erişebileceğimiz DroidSheep de diğer uygulamalara benzer bir oturum sızma aracı. Paylaştığım uygulamaların nasıl çalıştığını anlayabilmek adına DroidSheep web sitesinde yer alan şu açıklamayı da ekleyeyim:

Kod:
Maybe you know Bob. Bob is a wellknown person and Bob loves coffee. Every morning, he takes his laptop and visits one the famous green coffee bars, has a “grande vanilla latte” and writes messages to his facebook friends. For doing that, Bob uses the coffee bars WiFi – because it´s free and fast.

One Morning, Bob is just writing a message to his girlfriend, Eve enters the coffee bar. Eve has an Android phone and Eve uses DroidSheep. After ordering a “venti caramel macchiato”, Eve sits down, takes her phone and starts browsing facebook. Using Bobs identity. She can watch at his friends. Read his messages. Write messages. Write wall posts. Remove friends. Delete Bobs account. Without getting ever in touch with Bob.

What happened?

When Bob is using the WiFi, his laptop sends all the data intended to be received by facebook, over the air to the coffee bars wireless router. As “over the air” means “captureable by everybody”, Eve (or her phone) can read all the data sent by Bob. As some data is encrypted before being sent, she cannot read Bobs facebook password, but in order not to make Bob enter his password after each click, facebook sends Bob a so called “session id” after logging in, which Bob sends with each interaction, making it possible for facebook to identify Bob. Usually only Bob knows this id, as he receives it encrypted. But when Bob uses the coffee bars WiFi, he spreads his session id over the air to everybody. So Eve takes this session id and uses it as hers – and facebook cannot determine, if Bob or Eve uses this id.
Program's Name : Droid Sheep v15
Official Site : http://droidsheep.de/
Program's Goal : Session hijacking (generally Facebook Hacking)
Program's Source Code : Here
Download(v15) : Here
WifiKill
www.deccal.org
Bu Adreten erişebileceğimiz WifiKill, Wifi üzerindeki diğer cihazların internet bağlantılarını sonlandırıyor. Android 4.0 üzerinde çalışan versiyonu ücretsiz değil. Uygulama açıldıktan 5 dakika sonra kapanıyor. Ücretsiz olan daha eski versiyonlarını internette bulabilirsiniz.

www.deccal.org


Beğenenler: Snazan
#2
Eline sağlık cok kapsamlı bir makale olmuş ;)
İnsɑnlɑr değişmez değişen tek şey şɑrtlɑr ve çıkɑrlɑr...
Beğenenler:
#3
Hiçbir yerde benzeri yoktur saglam 2 3 saatimi aldı exciting
Beğenenler:
#4
eline saglık
www.deccal.org
Beğenenler:
#5
teşekürler exciting
Beğenenler:
#6
Baya emek harcamışsın eline sağlık
Beğenenler:
#7
ELLERİNE SAĞLIK...
Beğenenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DeccaL Android Uygulaması Morbid 1 72 16-11-2016, Saat: 17:12
Son Yorum: Kolonkun
  Android Virüs Yapımı kaandxxd 43 1,118 16-11-2016, Saat: 15:59
Son Yorum: atakas
  Otomatik Android/İOS Program Yazma CyberAngel 73 1,877 14-11-2016, Saat: 13:42
Son Yorum: berat00
  İOS & Android Türkçe Eğitim Seti D4RKG1RL 10 2,269 05-11-2016, Saat: 00:12
Son Yorum: Kolonkun
  Deccal.org Android Uygulaması Çıktı! Werdanda53 24 766 03-11-2016, Saat: 21:45
Son Yorum: koruyucu
Anahtar Kelimeler

Android Hack Araçları indir, Android Hack Araçları Videosu, Android Hack Araçları Online izle, Android Hack Araçları Bedava indir, Android Hack Araçları Yükle, Android Hack Araçları Hakkında, Android Hack Araçları Nedir, Android Hack Araçları Free indir, Android Hack Araçları Oyunu, Android Hack Araçları Download


1 Ziyaretçi