Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın
#1
Phrozen ADS Kapatıcı - Alternatif Veri Akışı Yakalayın

Yazılım Açıklama
Phrozen ADS (Alternate Data Stream) Revealer özellikle dosya sistemindeki olası kötü niyetli ADS dosyaları ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir Microsoft Windows programıdır. Alternatif Veri Akışı işlevselliği NTFS (Yeni Teknoloji Dosya Sistemi) için kullanılabilir olduğundan, program / tarama ve sadece dosya sistemi bu tür (Fiziksel Sabit Disk / Virtual Hard Drive / Fiziksel Çıkarılabilir Aygıt için dosyaların bu tür tespit edebiliyor Sanal Çıkarılabilir Aygıt).

Bazı ADS Dosyalar tarama sırasında tespit edilirse o zaman çalacak karar verebilir ya da bunları tutmak veya bunları yedeklemek istediğiniz. O legitemate görünüyor olmadığını da bir bakışta tespit etmek için bir içerik önizleme olabilir. Phrozen ADS Kapatıcı şişirilmiş içerik veya gizli zararlılara karşı size NTFS dosya sistemlerini dezenfekte için mükemmel bir araçtır. Başka büyük aracı toplama ve% 100 özgür koymak.

Alternatif veri akışları biçimini kullanarak, birden fazla veri akışı bir dosya ile ilişkili izin "dosyaadı: streamName" (örneğin, "text.txt: extrastream"). NTFS Streams kaynak çatalları saklamak için Macintosh (SFM) Hizmetleri etkinleştirmek için, Windows NT 3.1 tanıtıldı. Windows Server güncel sürümleri artık SFM dahil olmasına rağmen, (örneğin GroupLogic en ExtremeZ-IP gibi) üçüncü parti Apple Dosyalama Protokolü (AFP) ürünleri hala dosya sisteminin bu özelliği kullanın. Çok küçük ADS (Zone.Identifier denir) çalıştırmak için muhtemelen güvensiz dış sitelerden indirilen dosyaları işaretlemek için diğer tarayıcılar tarafından geçtiğimiz günlerde Internet Explorer tarafından ilave edilir; Yerel kabuk sonra bunları açmadan önce kullanıcı onayı gerektirir. Kullanıcı artık bu onay iletişim kutusu istediğinizi gösterir zaman [21], bu ADS silinir. Alternatif akışları, Windows Gezgini yer almayan ve onların büyüklük dosyanın boyutu dahil değildir. Dosya kopyalanamaz veya ADS desteği olmadan başka bir dosya sistemine taşınmış, bir e-postanın ekindeki veya bir web sitesine yüklendiğinde Onlar göz ardı edilir. Kritik veri sorunlara neden olabilir dolayısıyla, alternatif kullanıyor akışları. Microsoft seçilen birimde akışları görüntülemek için Streams denilen bir araç sağlar. Windows PowerShell 3.0 ile başlayarak, yedi cmdlet'leriyle doğal ADS yönetmek mümkündür: Add-İçerik, Clear-İçerik, Get-İçerik Get-Madde, Out-String, Kaldır-Madde, Set-İçerik. Malware kodu gizlemek için alternatif veri akışları kullandı. Sonuç olarak, malware tarayıcılar ve diğer özel araçlar artık alternatif veri akışları kontrol edin.

Vikipedi tam makale

Arkadaşlar program hakkında birçok özellik var mesela kaldıramadığınız ne varsa bu program sayesinde kaldırabilirsiniz programı özelleştirebilirsinz yine
www.deccal.org
Esas uygulama Penceresi

www.deccal.org
Tarama için bir NTFS Hedefi Seçin

www.deccal.org
Tarama süreci ...

www.deccal.org
bulunan dosyalar

www.deccal.org
Temel Tarama Filtreleme

rar şifresi:cyberizm.org
Virustotal

Hide Post

Hide Post

Hide Post
Beğenenler: r00tturk
#2
Eline Sağlık
Beğenenler:
#3
(12-12-2015, Saat: 21:59)RealWest Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline Sağlık

rica ederim
Beğenenler:
#4
Kullanırız bunu arşive atalım eline saglik
info@turkishsecurity.com

Sakın Kader Deme Kaderin üstünde bir kader vardır 
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Beğenenler:
#5
(12-12-2015, Saat: 22:28)Leader Shawai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanırız bunu arşive atalım eline saglik

iyi günlerde kullanın
Beğenenler:
#6
eline sağlık teocan
Beğenenler: teo

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  On Adımda Veri Güvenliği dreameagle 0 352 03-01-2015, Saat: 02:36
Son Yorum: dreameagle
Anahtar Kelimeler

Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın indir, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Videosu, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Online izle, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Bedava indir, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Yükle, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Hakkında, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Nedir, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Free indir, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Oyunu, Alternatif Veri Akışı Yakalayın Ve Kaldırın Download


1 Ziyaretçi